Aktuality

VIDEO: Vodič sa s autobusom zrútil z mosta, zabil všetkých cestujúcich. Čo ho k tomu viedlo?

Podľa miestnej polície sa v autobuse pred nehodou odohrala vážna hádka medzi cestujúcou a vodičom autobusu. Žena v strednom veku zabudla vystúpiť na predchádzajúcej zastávke a chcela po vodičovi, aby jej urýchlene zastavil niekde na ceste. Ten prosbu odmietol, čo rozhnevalo cestujúcu natoľko, že sa uchýlila k fyzickému násiliu a vodiča priamo za jazdy napadla. Vodič si to potom namieril na okraj mosta, pričom cestou narazil do protiidúceho auta. V rýchlosti prerazil zábrany, za ktorými nasledoval zhruba 50 metrový pád do rieky Yangtze. Čínska polícia už našla 13 mŕtvych tiel na dne rieky, zvyšní dvaja sú stále nezvestní, no šance na prežitie sú minimálne.

VIDEO:

Peter Orosz
Ak čítate tento text, tak som vás buď veľmi dobre rozosmial, alebo poriadne naštval. To ma teší, pretože automobily sú aj o subjektívnych pocitoch a emóciách, ktoré sa nebojím prezentovať. Bezduché parafrázy tlačových správ budete musieť hľadať niekde inde.
Okrem znižovania amortizačnej hodnoty mojej klávesnice písaním článkov, venujem svoju pozornosť aj amatérskemu filmu a cestovaniu.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

image
Testy

POROVNÁVACÍ TEST: Škoda Fabia 1.0 TSI vs. Kia Rio 1.4 D-CVVT

Či chceme, alebo nie, bola to práve prvá generácia Škody Fabia, ktorá posunula kategóriu malých hatchbackov do role rodinných automobilov. Tento posun vyvolal ohlasy na opačnej strane a mnohí konkurenti reagovali. No najväčší záujem na ukrojení podielu majú, samozrejme, kórejské automobilky. Ako obstojí Škoda Fabia 1,0 TSI v porovnaní s Kiou Rio 1,4 D-CVVT?