Inzercia

Inzercia

Advertisement

Magazín

Dopravná poradňa, servisné témy, zákulisie autopriemyslu alebo prehľady automobilov na našom trhu. V časti Magazín sa venujeme témam, ktoré sú dôležité nielen pre motoristov.

Úspešná žena vo svete dopravy / Rozhovor s Denisou Žilákovou z rezortu dopravy

  • Denisa Žiláková nie je vo fondoch EÚ žiadnym nováčikom, v tejto oblasti sa aktívne pohybuje už viac ako dvadsať rokov a je podpísaná pod množstvo veľkých projektov financovaných v našej krajine z európskych peňazí. V súčasnosti pôsobí ako štátna tajomníčka na Ministerstve dopravy SR. Rozprávali sme sa s ňou nielen o jej práci, ale aj o šoférovaní, rodine a koníčkoch.

      
  • Slnko a letné horúčavy v tichosti ničia vaše auto! Toto sú najčastejšie chyby, ktorých sa motoristi dopúšťajú

  • Chrániť auto pred slnkom a vysokými teplotami v lete je dôležité nielen pre zachovanie jeho estetického vzhľadu, ale aj pre jeho celkovú funkčnosť a životnosť. Vysoké teploty a intenzívne slnečné žiarenie môžu spôsobiť poškodenie laku, interiéru a dokonca aj mechanických častí vozidla. Prinášame niekoľko tipov, ako efektívne chrániť svoje auto počas horúcich letných dní.

      
  • Kamera do auta Navitel R99 4K: Vidí všetko okolo

  • Vzhľadom na čoraz hustejšiu premávku a nevyspytateľné nástrahy na cestách predstavujú záznamové kamery do auta vítaného spoločníka a pomocníka pre prípad, že by sa stalo niečo nečakané.