VIDEO: Vodič sa s autobusom zrútil z mosta, zabil všetkých cestujúcich. Čo ho k tomu viedlo?

**Podľa miestnej polície sa v autobuse pred nehodou odohrala vážna hádka medzi cestujúcou a vodičom autobusu.** Žena v strednom veku zabudla vystúpiť na predchádzajúcej zastávke a chcela po vodičovi, aby jej urýchlene zastavil niekde na ceste. Ten prosbu odmietol, čo rozhnevalo cestujúcu natoľko, že sa uchýlila k fyzickému násiliu a vodiča priamo za jazdy napadla. **Vodič si to… Prečítať celé
Vydané  Text: 
**Podľa miestnej polície sa v autobuse pred nehodou odohrala vážna hádka medzi cestujúcou a vodičom autobusu.** Žena v strednom veku zabudla vystúpiť na predchádzajúcej zastávke a chcela po vodičovi, aby jej urýchlene zastavil niekde na ceste. Ten prosbu odmietol, čo rozhnevalo cestujúcu natoľko, že sa uchýlila k fyzickému násiliu a vodiča priamo za jazdy napadla. **Vodič si to potom namieril na okraj mosta,** pričom cestou narazil do protiidúceho auta. **V rýchlosti prerazil zábrany, za ktorými nasledoval zhruba 50 metrový pád do rieky Yangtze.** Čínska polícia už našla 13 mŕtvych tiel na dne rieky, zvyšní dvaja sú stále nezvestní, no šance na prežitie sú minimálne.

VIDEO:
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!


ODPORÚČANÉInzercia

Advertisement

Inzercia