OMV posúva svoje služby na ešte vyššiu úroveň

Predaj palív predstavuje na čerpacích staniciach základ ponuky, ktorú motoristi denne využívajú. Spoločnosť OMV však myslí aj ďalej a svoj rozvoj zameriava na tri oblasti, ktoré prispievajú k zvýšeniu komfortu zákazníkov a zníženiu dopadov na životné prostredie.

Vydané Text: 

Prísť na čerpaciu stanicu, natankovať plnú nádrž paliva a zaplatiť. To je minimum, ktoré vám ponúkne akákoľvek čerpacia stanica. No ak zájdete na OMV, dostanete tu oveľa viac. Počnúc kvalitným palivom, širokými možnosťami občerstvenia, cez príjemné a čisté prostredie, končiac bohatou ponukou ďalšieho sortimentu.

Trvalá udržateľnosť

Spoločnosť OMV sa na korporátnej úrovni zaviazala, že do konca roku 2050 dosiahne uhlíkovú neutralitu. Globálne ciele sa dajú dosiahnuť iba zodpovednými aktivitami na lokálnej úrovni.

Rozmenené na drobné a reálne činy, to znamená, že napríklad do roku 2024 umiestnia na väčšinu striech čerpacích staníc na Slovensku fotovoltické panely, ktoré pokryjú až 20 % ročnej spotreby.

Inzercia

Pre prevádzky OMV na Slovensku vznikol aj súbor desiatok opatrení, ktoré pomáhajú šetriť energie a znižovať záťaž na životné prostredie – od správnej regulácie vykurovania a klimatizácie, cez využívanie prírodného tepla zo slnka, výmenu spotrebičov za energeticky úspornejšie, šetrenie pri osvetlení, úpravu vetrania, až po pravidelné kontroly tesnení. Môže sa zdať, že ide o zanedbateľné aktivity, no v konečnom súčte prinášajú veľké výsledky.

Čerpacie stanice OMV sa zároveň stávajú miestami, kde môžete odovzdať kuchynský olej. Zozbieraný olej dokážu špecializované spoločnosti takmer bezo zvyšku premeniť na druhotnú surovinu a následne napríklad na zložku pridávanú do biopalív.

Kvalitná gastronómia

Ponuka občerstvenia na čerpacích staniciach OMV zďaleka nie je o bagetách v igelitovom obale a káve z automatu. Pod vlastnou značkou VIVA nájdete čerstvé a kvalitné občerstvenie vrátane ručne pripravovaných bagiet. Na požiadanie vám ich zapečú v špeciálnych pieckach tak, že pečivo bude chrumkavé a náplň si zachová svoju prirodzenú teplotu. Na vybraných staniciach nájdete aj raňajky, teplé jedlá či cestovateľskú klasiku v podobe hot dogov.

Inzercia

Dobrá a vyvážená strava a povzbudzujúce nápoje prispievajú k zvýšeniu bezpečnosti na cestách. Vedia o tom aj milovníci kávy, ktorí si na čerpacích staniciach OMV môžu vychutnať čerstvo namletú kvalitnú kávu ako v kaviarni. Fajnšmekri si vychutnajú kávy zo zŕn El Salvador (100 % Arabica), klasikov poteší výber z ôsmich káv Viva Selection (80 % Arabica + 20 % Robusta).

Na nákup na OMV

BILLA – OMV. To je strategické partnerstvo dvoch silných značiek, ktoré vám na čerpacie stanice OMV prináša kvalitné potraviny.

Zákazníci nájdu v nových predajniach okrem obľúbeného pečiva a mliečnych výrobkov aj bohatý výber zeleniny a ovocia, mäsové výrobky i základnú ponuku trvanlivých potravín. Sortiment sa v predajniach VIVA BILLA počas roka obmieňa, aby bol v ponuke najžiadanejší tovar. Zákazníci vďaka tomu nakúpia čerstvé potraviny aj večer či počas sviatkov, keď sú bežné potraviny zatvorené. V priebehu troch rokov môžu zákazníci takto nakúpiť na približne 70 zo 100 čerpacích staniciach OMV po celom Slovensku.

 

Inzercia
Pokračujte na ďalší príspevok »MOTORISTICKÝ ŠPORT

Maco Racing mal vo francúzskom Circuit Paul Ricard druhú najrýchlejšiu Yamahu. Bilancia pretekov Endurance World Championship 2023

 • Slováci opäť ukázali, že napriek menším lokálnym pomerom vedia vďaka talentu a spolupráci ľudí v tíme konkurovať najlepším na svete.

   Vo Francúzsku pritom štartovali z 22. miesta zo 47 zúčastnených tímov z celého sveta.  Bilancia je 6. vo svojej kategórii, 8. celkovo a 3. v nezávislých tímoch.
 • MAGAZÍN

  SUCCESS STORY. História modelu Renault Clio

 • Renault Clio je stelesnením umu francúzskych konštruktérov vyrobiť auto, ktoré dokáže osloviť mladých aj starších, ženy aj mužov, a to naprieč dekádami. S príchodom najnovšej generácie si poďme najprv zaspomínať na to, čo znamenalo Clio kedysi.

   Spomínate si na Renault Clio s motorom V6 v strede a pohonom zadných kolies? Odomkli sme celý článok z auto motor a šport č. 10/2023
 • MOTOCYKLE

  Zero FX: Elektrický motocykel do každého terénu

 • Záber elektrických motocyklov sa stále rozširuje. Od malých skútrov až po veľké cestné stroje na cestovanie. Niekde medzi tým sú aj terénne motocykle, ktoré sa neboja vyraziť na cesty. Medzi ne patrí aj Zero FX.

   Vysoké zdvihy, vysoká svetlá výška, kolesá pripravené do terénu. Zero FX jazdí na elektrinu, čiže úplne potichu.