Články označené značkou 'Pre'

Škoda vám pomôže s elektromobilitou
Magazín

Škoda vám pomôže s elektromobilitou

Aj tým najväčším skeptikom je už nad slnko jasné, že elektromobilita sa stala pevnou súčasťou cestnej infraštruktúry. Podiel predaja elektromobilov postupne stúpa a výhody zelenej dopravy sa stávajú čoraz výraznejšie.
Lexus sa stal oficiálnym sponzorom Davis Cupu
Aktuality

Lexus sa stal oficiálnym sponzorom Davis Cupu

Lexus bol vyhlásený za oficiálneho automobilového sponzora Davis Cupu pre finále 2021, ktoré sa uskutoční od 25. novembra do 5. decembra 2021 v španielskom Madride. V rámci partnerskej spolupráce bude Lexus zaisťovať dopravu hráčov a tímov 18 súťažiacich národností medzi kurtmi a miestami ubytovania. Skupinové zápasy sa tiež uskutočnia v talianskom Turíne a rakúskom Innsbrucku.
Magazín

Sú drahé a neekologické: Toto sú TOP mýty o elektromobilite

Elektromobilita je v súčasnosti veľmi diskutovanou, no i kontroverznou témou. A to aj napriek tomu, že elektromobily sú na trhu už niekoľko rokov. Najmä na internete o nich môžete nájsť veľa nezmyslov. Aké sú najčastejšie mýty o elektromobilite, ktorým naozaj netreba veriť?
Ďalšie SUV značky Lexus. Čo o ňom vieme?
Magazín

Lexus už pracuje na novom SUV, čo o ňom vieme?

Koncepčné modely Lexus nám umožňujú nahliadnuť do budúcnosti. Sériové autá japonskej značky sú často rovnako odvážne ako ich predchodcovia v dizajnérskom štúdiu. Bude sa história opakovať aj v prípade nového SUV s elektrickým pohonom, ktoré príde na trh budúci rok? Premiéru by malo mať v druhej polovici roku a auto pripravené na sériovú výrobu bude s najväčšou pravdepodobnosťou kombinovať vlastnosti Lexusu LF-1 Limitless a LF-Z Electrified.