Aktuality

VIDEO: Cestujúca natočila dramatický únik z horiaceho kalifornského lesa!

Kalifornské mesto s názvom Paradise (ironické, že?) zasiahol veľký lesný požiar, kvôli ktorému muselo opustiť svoje domovy viac ako 50 000 ľudí. Oheň však postupoval rýchlejšie, ako všetci predpokladali a niektorí stihli ohňu uniknúť v poslednom momente. Video, ktoré natočila posádka unikajúceho auta doslova berie dych. Oheň sa rozprestiera celou krajinou a už v tom čase bol len niekoľko metrov od hlavnej cesty, na ktorej sa práve nachádzali. "Moje domovské mesto Paradise je v plameňoch. Moja rodina bola evakuovaná a je v bezpečí. Niektorí moji priatelia však nie sú. Je to celé neuveriteľné, "spomenula autorka videa. Požiar vypukol ešte vo štvrtok okolo pol siedmej ráno miestneho času a hasiči ho stále nemajú pod kontrolou kvôli silnému vetru. Guvernér už vyhlásil stav ohrozenia a záchranné zložky sa domnievajú, že oheň doteraz stihol zničiť už viac ako tisíc domov a budov.

VIDEO:

I feel very vulnerable posting this but I feel I should. My hometown of Paradise is on fire. My family is evacuated and...

Uverejnil používateľ Brynn Parrott Chatfield Štvrtok 8. november 2018
Peter Orosz
Ak čítate tento text, tak som vás buď veľmi dobre rozosmial, alebo poriadne naštval. To ma teší, pretože automobily sú aj o subjektívnych pocitoch a emóciách, ktoré sa nebojím prezentovať. Bezduché parafrázy tlačových správ budete musieť hľadať niekde inde.
Okrem znižovania amortizačnej hodnoty mojej klávesnice písaním článkov, venujem svoju pozornosť aj amatérskemu filmu a cestovaniu.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

image
Testy

POROVNÁVACÍ TEST: Škoda Fabia 1.0 TSI vs. Kia Rio 1.4 D-CVVT

Či chceme, alebo nie, bola to práve prvá generácia Škody Fabia, ktorá posunula kategóriu malých hatchbackov do role rodinných automobilov. Tento posun vyvolal ohlasy na opačnej strane a mnohí konkurenti reagovali. No najväčší záujem na ukrojení podielu majú, samozrejme, kórejské automobilky. Ako obstojí Škoda Fabia 1,0 TSI v porovnaní s Kiou Rio 1,4 D-CVVT?