Finalistky Miss Slovensko v showroome značky DS: Elegancia vo francúzskom štýle

Už od februára sa finalistky súťaže pripravujú na svoje veľké finále, kedy sa jedna z nich stane novou Miss Slovensko 2023.
Na treťom, marcovom sústredení absolvovali aj špeciálny „francúzsky deň“.
Na návšteve v showroome DS Automobiles sa dievčatá zoznámili s celou kolekciou modelov
Vydané , zverejnil

V júni sa na veľkom GALA finále a v priamom prenose TV JOJ predstavia ako osobnosti, každá so svojim príbehom a víziou. Počas celej prípravy, od februára do júna absolvujú množstvo aktivít, workshopov, školení, fotení… Organizátori im pripravili stretnutia s výnimočnými slovenskými osobnosťami a najlepšími odborníkmi vo svojich odboroch.

Na treťom, marcovom sústredení absolvovali aj špeciálny „francúzsky deň“. Doslova si užili francúzsku eleganciu a to prostredníctvom prémiových áut DS Automobiles, aj v podaní odborníka na etiketu z Chez Balzac Ľubomíra Jančoka.

Bola to naozaj pravá francúzska „elegantná jazda“, prémiové autá DS Automobiles v spojení s prirodzenou krásou aj eleganciou 12-tich finalistiek Miss Slovensko 2023. Túto symbiózu zvečnil **fotograf Lukáš Kimlička** v sérii imidžových fotografií, ktoré nájdete na sociálnych sieťach [Miss Slovensko](http://www.miss-slovensko.sk) a [DS Automobiles](https://www.instagram.com/dsslovensko/).

Inzercia

Advertisement

Na návšteve v showroome DS Automobiles sa dievčatá zoznámili s celou kolekciou modelov. Jedna z nich, víťazka sa už onedlho bude voziť v modeli DS 4. Získa na celý 1 rok automobil DS 4 v nadštandardnej výbave s označením RIVOLI, nazvanej podľa najznámejšej ulice Paríža s butikmi s luxusným tovarom. Vozidlo s výkonom 180 koní s 8-stupňovou automatickou prevodovkou je vyjadrením najpokročilejších technológií pre bezpečnú, komfortnú aj zážitkovú jazdu. Hneď od uvedenia na Slovensku v roku 2022 sa model DS 4 stal najpredávanejším modelom tejto značky. Ako uviedla **Marína Solovičová, marketingová manažérka DS Automobiles**: „*Máme radosť z tejto spolupráce a tešíme sa na toto prirodzené spojenie ženskej osobnosti a krásy s rafinovanými technológiami*.“

Francúzska nálada, šarm a pravá francúzska etiketa sa na sústredení s dievčatami niesla aj v [Chez Balzac](https://www.instagram.com/chez_balzac_bratislava/), v podaní **[PhDr. Ľubomíra Jančoka, PhD.](https://www.instagram.com/lubomir.jancok/)** absolventa doktorátu na univerzite Paris-Sorbonne a autora niekoľkých kníh o francúzskej kultúre.

 

Každá dáma by samozrejme mala prirodzene ovládať **základné pravidlá slušného správania a etikety** v spoločnosti. Je dôležité vedieť sa vhodne správať aj na spoločenských akciách, pri stolovaní, v prítomnosti dôležitých oficiálnych predstaviteľov.

Inzercia

A súčasťou je aj etiketa stolovania na významných spoločenských akciách. Skúsený odborník so svojim francúzskym šarmom previedol dievčatá celou škálou takýchto situácií. Absolvovanie večere na najvyššej úrovni spoločenskej etikety si dievčatá užili so šarmom a eleganciou. **Chez Balzac** je jedinečná kulinársko-vzdelávacia inštitúcia s nádychom Francúzska.

Jej zakladateľ spomenul: „*Dnes je ťažká doba, ľudia „zhrubli“ a pomaly sa prestávajú dodržiavať aj základné pravidlá spoločenskej slušnosti a etikety. Preto sme radi, že môžeme takýmto spôsobom prispieť k osvete a vzdelávaniu mladých krásnych osobností, akými finalistky súťaže Miss Slovensko 2023 nepochybne sú. Aj ich prostredníctvom chceme upozorniť na to, že elegancia, slušnosť, pekné spôsoby sú stále dôležité a môžu nášmu životu a spoločnosti dodať krásno*.“

Inzercia

Advertisement

Pokračujte na ďalší príspevok »KIA Blog

Kia posilňuje dizajnový tím vymenovaním Johna Buckinghama ako vedúceho skupiny Kia Next Design Group

  • Buckingham, ktorý sa svojej novej role ujal 1. júna, má viac ako 18 rokov skúseností s navrhovaním luxusných a čisto elektrických vozidiel.  Po vymenovaní viceprezidenta Teck Koun Kima za vedúceho skupiny Kia Next Design Group v januári tohto roka, Kia naďalej posilňuje svoj dizajnový tím.  Dizajnová filozofia spoločnosti Kia „zjednotenie protikladov“ stanovuje odvážnu ambíciu byť lídrom v budúcej mobilite a definuje progresívny prístup.