Magazín

VIDEO: Zverejnili prvé zábery Batmobilu v novom Batmanovi (2021)

Tešíte sa na nový film o Batmanovi? Premiéru bude mať budúci rok a už dnes ho sprevádza slušná kontroverzia.

Keď prvýkrát padlo meno jeho nového predstaviteľa, Roberta Pattinsona, bolo to ešte v čase, keď nebolo nič oficiálne potvrdené. Robert v jednom z nedávnych rozhovorov priznal, že sa obával, že rolu nakoniec nedostane. Vlna „hejtu“ bola skutočne veľká a v tom čase nemal ešte nič isté. Obavy, že sa tvorca nového filmu o temnom rytierovi, Matt Reeves, zľakne a radšej sa poobhliada po niekom, boli teda na mieste. Napokon ale ani negatívne ohlasy na internete neboli tak intenzívne, aby sa Pattinson novým Batmanom nestal a dnes už vieme aj to, ako bude vyzerať oblek populárnej komiksovej postavičky.

Najnovšie sa fanúšikovia Batmana dočkali aj ďalších vizualizácií - je na nich Batmanovo nové auto. A značne sa líši od toho, na čom jazdieval vo filmoch doteraz.

Automobil má očividne retrodizajn, čo značí jeho starší ročník výroby. Možno sa jedná o starší Ford GT po drastickej úprave (?) Je potrebné uviesť, že nový film sa bude týkať Batmanovych začiatkov, konkrétne sa má jednať o prvý a druhý rok jeho hrdinskej činnosti. Práve tu môžeme nachádzať dôvod, prečo hrdina stojí pri takomto automobilovom kúsku a nie pri niečom, čo vyzerá ako obrnené vozidlo v štýle Nolanovych filmov.

V každom prípade nás týmto detailom producenti zaujali a sme zvedaví, ako to bude s Batmobilom v samotnom filme.

Prečítajte si aj:


Nový Batmobil sa ukazuje na videu

Miloš Remenár


Najlepšia replika Tumbler Batmobile na predaj! Najpodobnejší model s tým, ktorý používal skutočný Batman

Spomínate si ešte na úplne prvý Batmobile? Takto prebehla jeho evolúcia vo filme a v televízii (GALÉRIA)