Články označené značkou 'Magazín'

CUPRA Track Day: Horkokrvní Španieli to rozpálili na Slovakia Ringu | Foto: David Hecl
Testy

CUPRA Track Day: Horkokrvní Španieli to rozpálili na Slovakia Ringu

Spojenie CUPRA a pretekársky okruh? To môže byť celkom poriadna porcia zábavy. Vďaka najmladšej európskej automobilke sme mali možnosť otestovať jej dva najostrejšie modely priamo na pretekárskom asfalte. Už po chvíľke jazdenia bolo jasné, že autá, ktoré sa od seba navonok tak veľmi odlišujú, majú extrémne veľa spoločného.
Magazín

Ferrari chce, aby Schumacher do dvoch rokov reprezentoval ich farby

Začiatok novej sezóny Formula 1 je ešte pomerne ďaleko, no prípravy sú už teraz v plnom prúde. Spomedzi nových jazdcov na seba jednoznačne najväčšiu pozornosť priťahuje Mick Schumacher, syn legendárneho Micheala Schumachera. Ten bude v sezóne 2021 obliekať farby tímu Haas. V budúcnosti má však už teraz dvere otvorené priamo do stajne, v ktorej jeho otec zažil najväčšiu slávu.
Škoda Yeti (koncept 2005)
Magazín

Škoda Yeti: Príbeh o tom, ako (ne)vzniklo legendárne SUV

V našej minisérii o konceptoch, ktoré sa nikdy nedostali na cestu budeme pokračovať. Avšak, možno si mnohí z vás povedia: „Počkať, veď Yetiho mám v garáži...“. Sčasti je to pravda. Treba ale povedať, že Yeti, ktorého poznáme, je na míle vzdialený od toho, ako ho vykreslil koncept s rovnakým menom.