Ak podnikáte, zadovážte si palivovú kartu OMV Card s funkciou Routex

Palivová karta pre firmy a podnikateľov, ktorá okrem fixných zliav z aktuálnych cien na všetkých čerpacích staniciach OMV ponúka aj balík výhodných služieb. Pozrite si prehľad toho najdôležitejšieho o OMV Card s funkciou Routex. ### Plná výhod Služby OMV tankovacej karty využijú najmä firmy s ročnou spotrebou paliva viac ako 6 000 litrov, čo sa… Prečítať celé
Vydané , zverejnil

Palivová karta pre firmy a podnikateľov, ktorá okrem fixných zliav z aktuálnych cien na všetkých čerpacích staniciach OMV ponúka aj balík výhodných služieb. Pozrite si prehľad toho najdôležitejšieho o OMV Card s funkciou Routex.

### Plná výhod
Služby OMV tankovacej karty využijú najmä firmy s ročnou spotrebou paliva viac ako 6 000 litrov, čo sa rovná približne trom osobným vozidlám vo vozovom parku alebo jednému nákladnému vozidlu. A najlepšie na tom je, že vystavenie a vedenie palivovej karty od OMV je úplne zadarmo!

Palivovú kartu môžete použiť na viac ako 2 000 pobočkách OMV, Avanti či Petrom. Ďalších viac ako 20 000 čerpacích staníc v 33 krajinách Európy máte k dispozícii v rámci siete Routex.

> [Palivová karta OMV Card](https://www.omv.sk/sk-sk/firemni-zakaznici/palivova-karta-omv-card)

### Čo očakávať?
* **Zníženie náročnosti účtovníctva**, pretože dostanete jednu súhrnnú faktúru za všetky palivové karty dvakrát mesačne.
* **Individuálny prístup cez osobného zástupcu OMV**, na ktorého sa môžete obrátiť v prípade akýchkoľvek otázok.
* **Jednoduché riešenie úhrady mýtnych poplatkov pre nákladné vozidlá**.

### Buďte ECO
Kompenzovanie emisií CO2 je popri zamedzovaní a redukcii skleníkových plynov rovnako dôležitý krok pri celkovej ochrane klímy. Preto Vám OMV ponúka [OMV Climate Neutral Card](https://www.omv.sk/sk-sk/firemni-zakaznici/palivova-karta-omv-card/klimaticky-neutralna-doprava) – palivovú kartu, pomocou ktorej môžete jednoducho kompenzovať všetky alebo len časť Vašich natankovaných litrov.

### Buďte smart
OMV Fleet Online Services (FOS) ponúka online správu Vašich palivových kariet. Zo svojho počítača, tabletu alebo telefónu môžete meniť nastavenia a limity na svojich kartách, ktoré sa okamžite premietnu do reality, ako napríklad okamžité zvýšenie limitu transakcií alebo blokovanie kariet v prípade ich straty alebo odcudzenia. Okrem toho OMV FOS ponúka objednávanie nových kariet či prehľadné dáta o transakciách všetkých palivových kariet alebo sťahovanie faktúr.

### Ušetrite čas aj peniaze:
* Efektívne vrátenie DPH a netto vratka DPH.
* Na platbu mýtneho a poplatkov za tunely môžete jednoducho použiť palivovú kartu OMV Card. Tá umožňuje bezhotovostný prechod cez mýtne brány, mosty aj tunely, znižuje množstvo zastávok, šetrí čas a ustavične poskytuje jasný prehľad všetkých transakcií. Navyše Vám teraz s palubnou jednotkou OMV Smart Toll Europe ponúka OMV skvelé riešenie úhrady mýta, pretože nahrádza viacero palubných jednotiek platných pre rôzne krajiny iba jedným zariadením.
* Aplikácia OMV Filling Stations Finder Vám pomôže vyhľadať čerpacie stanice na Vašej zadanej trase.

### Chráňte Vaše vozidlá!
Tankovaním na čerpacích staniciach OMV získavate nielen lacnejšie pohonné hmoty či výhodné služby. Prémiové palivá OMV MaxxMotion Vám vďaka vyššej dávke aditív prinášajú nasledujúce benefity: *

* maximálna účinnosť motora,
* menšie vnútorné trenie,
* maximálny výkon s čistejším motorom,
* nižšie emisie.

* *Výhody závisia od štýlu jazdy, veku vozidla a motora a vzťahujú sa na porovnateľné palivo, ktoré spĺňa minimálne požiadavky (STN EN 590 pre motorovú naftu alebo STN EN 228 pre benzín)*.

Inzercia

Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!


Pokračujte na ďalší príspevok »TEST HECHT COCIS RED: Ako jazdí elektrický skúter za 1599 eur?

  • Zvažujete kúpu jednoduchého elektrického skútra od značky Hecht? Prečítajte si našu recenziu, v ktorej sumarizujeme naše skúsenosti s týmto nápadným a prekvapivo lacným elektrickým skútrom. Je určený do mesta, stačí vodičský preukaz na auto a vyžaduje minimálnu údržbu. Stojí toľko, čo lepší mobil, čo prirodzene vzbudzuje zvedavosť a možno aj pochybnosti.