Výber z aktuálneho čísla: Jazda na KIA STINGER GT!

Kórejčania si vyšliapli na nemeckú prvú ligu.
Vydané , zverejnil
KIA Stinger, výber z aktuálneho čísla, auto motor a šport 11/2017

Chcete nejaký dôkaz sebavedomia? Stačí jeden pohľad a krátka jazda s Kiou Stinger GT a úsmev na tvári prezradia všetko. Kórejčania si vyšliapli na nemeckú prvú ligu.

Stačí sa pozrieť na predajné čísla. V roku 2008 predala automobilka Kia na európskom trhu 225-tisíc kusov, v roku 2017 je to neuveriteľných 470-tisíc. Niet sa teda čo čudovať, že vedľajším produktom rastúcej lojality zákazníkov k tejto značke je špičkový model, ktorý svojím výkonom a konštrukciou konkuruje najzvučnejším značkám.

Na novom športovom sedane s prívlastkom GT sme jazdili a sprostredkovali našu skúsenosť na dvoch stranách v aktuálnom vydaní magazínu auto motor a šport 11/2017, ktorý je práve v predaji za nezmenenú cenu!

auto motor a šport 11/2017

Inzercia

Advertisement

Pokračujte na ďalší príspevok »Oáza pre gurmánov už aj s novým ročníkom

  • Vyše 30 rokov na trhu a v súčasnosti jedno z najúspešnejších vinárstiev na Slovensku s množstvom domácich aj medzinárodných ocenení. Taká je bilancia rodinného vinárstva Matyšák.  Dnes sa môže navyše pýšiť aj úspešnou sieťou vlastných značkových predajní, kam práve v týchto dňoch prichádza aj nový ročník vín z ich prémiovej línie.