Raj pre elektromobily: V Bratislave sa otvorí nový nabíjací hub pre elektromobily

Štýlový dizajn, skvelá dostupnosť a špičkový výkon nabíjania. A bude takých viac!

Vydané Text: ZSE Drive

Elektromobily predstavujú budúcnosť aj pri budovaní dopravnej infraštruktúry. Či ste energetická spoločnosť, alebo prevádzkovateľ vozového parku, budovanie nabíjacích uzlov pre elektromobily je skvelý spôsob, ako zabezpečiť jednoduchší a širší prístup k infraštruktúre nabíjania, čo vedie k zníženiu stresu z dojazdu a k zvýšeniu flexibility pri plánovaní svojej jazdy.

ZSE Drive tak ako prvá spoločnosť na Slovensku predstavila nový nabíjací hub, a to konkrétne v Bratislave na Landererovej ulici.

Prvýkrát na Slovensku si tak budete môcť vyskúšať nabíjanie na 400 kW nabíjacej stanici, a to konkrétne na 6 DC bodoch s CCS konektormi. Priestor hub-u ponúkne zázemie až pre 10 elektromobilov. Aj touto výstavbou sa tak doplní infraštruktúra na plynulé nabíjanie elektromobilov v rámci krajín Európy, akými budú Slovensko, Česká republika, Maďarsko, Slovinsko, Chorvátsko a Rumunsko.

Inzercia

Súčasťou projektu nie sú len samotné nabíjacie body, ktoré budú zastrešené, ale aj komplexná budova s relaxačnou zónou a kým sa vám nabije váš elektromobil, čas môžete stráviť pri pití kávy v kaviarni, ktorá bude súčasťou komplexu. Súčasťou projektu je aj príprava na indukčné nabíjanie.

Hub Landererova je pilotným projektom spoločnosti ZSE Drive, ktorá naznačuje výstavbu ďalších podobných komplexov. Poloha tohto hub-u je situovaná v skvelej dostupnosti od centra mesta na Mlynských Nivách. V pešej dostupnosti na nachádza nákupné centrum Eurovea, obytné komplexy Panorama City či SkyPark, ako aj priame dopravné napojenie na diaľnicu cez Most Apollo.

Inzercia


Advertisement

 
Pokračujte na ďalší príspevok »NOVÝ MODEL

Už vieme, ako bude vyzerať nová ŠKODA KODIAQ! Oficiálne skice dopĺňame o návrhy od umelej inteligencie

 • Týždeň pred svetovou premiérou zverejnila Škoda Auto dizajnové skice exteriéru novej generácie modelu Škoda Kodiaq.

   Medzi hlavné novinky patrí skulpturálne tvarovaná predná časť, výrazné hranaté podbehy kolies, kolesá s priemerom 17″ až 20″, robustný zadný nárazník a predné svetlomety Matrix-LED druhej generácie s kryštalickými dizajnovými prvkami 
 • SERVIS

  Čo sa stane so všetkými použitými batériami v autách? Tie nové vydržia oveľa dlhšie, ako sa očakávalo

 • Problém s veľkým množstvom nepoužiteľných batérií nakoniec nie je tak pálčivý, ako kritici spočiatku avizovali.

   Nové generácie batérií vydržia oveľa dlhšie, ale otázku ich ďalšieho života je stále potrebné zodpovedať. Kuriózne je, že používaná batéria dnes môže byť drahšia ako tá čisto nová od automobilky.
 • DOPRAVNÁ PORADŇA / PORUCHA NA DIAĽNICI

  K pokazenému autu na diaľnici zavolala Diaľničnú patrolu, platila aj tak. Chyba však nebola na strane NDS, odťah do servisu nemá kto preplatiť

 • Služby Diaľničnej patroly sú bezplatné, ale nevykonáva všetky služby, ktoré by mohol motorista potrebovať.

   Otázku od čitateľky o poplatkoch za odťah z diaľnice zodpovedala NDS. 
 • Týždeň kontroly a nastavenia svetlometov opäť zadarmo

 • V týždni od 2. 10. do 6. 10. 2023 prebehne jubilejný desiaty ročník medzinárodnej preventívne bezpečnostnej akcie Vidieť a byť videný, ktorá je zameraná na odbornú kontrolu a nastavenie svetlometov motorových vozidiel.

   Zadarmo sa tento rok budú nastavovať svetlomety vozidiel s legálnymi LED svetelnými náhradnými zdrojmi H4 alebo H7. Do projektu je zapojených takmer 100 servisov zo všetkých krajov republiky.