Jaguar a Land Rover menia majiteľa POTVRDENÉ

Koncern Ford dnes oznámil predaj značiek Jaguar a Land Rover indickej automobilke Tata.
Vydané Text: 

Koncern Ford deklaroval už približne pred rokom, že prémiové značky Jaguar a Land Rover budú nasledovať osud značky Aston Martin a zmenia majiteľa. Z viacerých záujemcov bola favorizovaná indická automobilka Tata, ktorá nakoniec získala obe značky za 2,3 miliardy dolárov. Ford však ostane dodávateľom pohonných jednotiek a iných dielov a bude sa ďalej podieľať na vývoji nových modelov. Z bývalej Premier Automotive Group tak už ostala len značka Volvo, ktorá však tiež asi dlho v rukách Fordu neostane.
Pokračujte na ďalší príspevok »FOTOGALÉRIA

V Bratislave dnes odštartovala výroba nového Superbu, pozrite sa do zákulisia výroby závode VW Slovakia

  • Nový Superb Combi sa vyrába súčasne s VW Passat Combi, neskôr sa do programu produkcie pridá aj Superb vo verzii liftback.

     Závod Volkswagen Slovakia sa pre spustenie výroby dôležitých modelov výrazne modernizoval, investícia do projektu Beta+ obnáša stovky miliónov eur. V rámci prípravy na sériovú produkciu sa vyrobilo až do dvetisíc kusov nového Superbu Combi.
  • Nabitá ponuka

    Slovenský Mercedes prišiel s neodolateľnou ponukou. Do ceny elektromobilov zahrnul nabíjací kredit, poistenie, financovanie aj nabíjací set

  • Poistenie na 2 roky, flexibilný systém nabíjania Pro, kredit na nabíjanie, predĺženú záruku na 6 rokov alebo do 90 000 km a zvýhodnené financovanie sú teraz v cene každého avizovaného elektromobilu.

     Kredit na nabíjanie je až do 6000 eur! Ponuka platí pre vozidlá k priamemu odberu, aj pre vozidlá zadané do výroby, dodané do 31. 12. 2023.