Advertisement

Advertisement

F1: Red Bull-Renault RB4

Dnes prvý raz vyšiel na trať v Jereze nový monopost tímu Red Bull Racing. Model RB4 poháňa motor Renault.
Vydané  Text: 


Advertisement
Na rozdiel od všetkých zatiaľ uskutočnených predstavení sa Red Bull rozohodol pre skromnú prezentáciu v boxoch okruhu. Prvé spoločné dielo Adriana Neweyho a Geoffa Willisa je evolúciou minuloročného RB3. Prirodzene auto je prispôsobené novým pravidlám o prevodovke či spoločnej elektronike. Motor Renault vzhľadom na zmrazenie vývoja je zhodný s minuloročným agregátom. Tím tiež menoval do funkcie testovacieho a záložného jazdca Sebastiena Buemiho.
Pokračujte na ďalší príspevok »KĽÚČOVÝ MODEL ZNAČKY

PRVÝ TEST KIA EV9: Výkonný luxus. Je však porovnávanie s BMW na mieste?

  • Na veľké SUV Kia EV9 sme čakali možno až príliš dlho, a tak vyburcovala naše očakávania. Prvé dva dni s modelom nám odhalili, či má EV9 právo považovať sa za vlajkovú loď značky.

     Na Slovensku sa predáva od 74 990 €, za čo dostanete verziu Earth 1st Edition RWD 99,8 kWh 149,5 kW. GT-Line 1st Edition ide potom od 82 990 €.  Zdá sa, že každé euro stojí za to.
  • FIREMNÉ AUTO

    Výhody veľkých teraz aj pre malých. Škoda vám dá flotilové zľavy či extra starostlivosť už pri kúpe jedného vozidla

  • Hovorí sa, že byť veľký má svoje výhody. V tomto prípade to znamená, že spoločnosť Škoda Auto Slovensko – líder vo fleetovom segmente – dokáže ponúknuť zvýhodnenú flotilovú ponuku pre firemných zákazníkov už pri kúpe jedného vozidla. To zahŕňa lepšie ceny, množstvo vozidiel ihneď skladom či ďalšie výhody vo financovaní a starostlivosti o vozidlo.