Aktuality

Fotosúťaž so Seatom: Je dobojované!

Zadanie bolo jednoduché – zaslanie fotografie s témou SEAT. A nemuselo ísť len o automobily. Chceli sme hlavne nápad, invenciu a odvahu. Práve tú sme si najviac cenili. Spomedzi mnohých sme si vybrali desať – podľa nás – najzaujímavejších fotografií vyjadrujúcich „podstatu“ myšlienky Toto je SEAT. Z desiatky tvorcov sme si chceli v druhom kole na Driving Academy vybrať toho najlepšieho vodiča schopného krotiť 280 koní dvojlitrového preplňovaného motora. Žiaľ, počasie nám neprialo. Snehová kalamita nám znemožnila malé šantenie.

Preto sme pristúpili k náhradnému, bohužiaľ, menej adrenalínovému riešeniu – jednoduchému hlasovaniu na Facebooku. Súťažiaci robili, čo vedeli a mohli, no víťaz môže byť len jeden. Stal sa ním Miroslav Kučera z Púchova. Vidíme sa spolu v Barcelone.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

image
Testy

POROVNÁVACÍ TEST: Škoda Fabia 1.0 TSI vs. Kia Rio 1.4 D-CVVT

Či chceme, alebo nie, bola to práve prvá generácia Škody Fabia, ktorá posunula kategóriu malých hatchbackov do role rodinných automobilov. Tento posun vyvolal ohlasy na opačnej strane a mnohí konkurenti reagovali. No najväčší záujem na ukrojení podielu majú, samozrejme, kórejské automobilky. Ako obstojí Škoda Fabia 1,0 TSI v porovnaní s Kiou Rio 1,4 D-CVVT?