Fabia III ponúkne individualizáciu interiéru

V Škode si uvedomujú dôležitosť individuálneho štýlu dnešných vodičov, interiér novej Fabie sa bude dať čiastočne prispôsobiť podľa chuti.
Vydané Text: 

Nielen exteriér novej Fabie bude umožňovať prispôsobiť si ho farebne podľa predstavy, okrem jednofarebného lakovania sa bude dať objednať aj dvojfarebná kombinácia. Nové video ukazuje možnosti farebnej individualizácie v interiéri. ![2umXlojykps](http://img.youtube.com/vi/2umXlojykps/0.jpg) Písali sme: [Škoda Fabia III odhalila “Simply Clever” interiér](http://www.autoviny.sk/novinky/7946-skoda-fabia-iii-odhalila-simply-clever-interier)
Pokračujte na ďalší príspevok »FOTOGALÉRIA

V Bratislave dnes odštartovala výroba nového Superbu, pozrite sa do zákulisia výroby závode VW Slovakia

  • Nový Superb Combi sa vyrába súčasne s VW Passat Combi, neskôr sa do programu produkcie pridá aj Superb vo verzii liftback.

     Závod Volkswagen Slovakia sa pre spustenie výroby dôležitých modelov výrazne modernizoval, investícia do projektu Beta+ obnáša stovky miliónov eur. V rámci prípravy na sériovú produkciu sa vyrobilo až do dvetisíc kusov nového Superbu Combi.
  • Nabitá ponuka

    Slovenský Mercedes prišiel s neodolateľnou ponukou. Do ceny elektromobilov zahrnul nabíjací kredit, poistenie, financovanie aj nabíjací set

  • Poistenie na 2 roky, flexibilný systém nabíjania Pro, kredit na nabíjanie, predĺženú záruku na 6 rokov alebo do 90 000 km a zvýhodnené financovanie sú teraz v cene každého avizovaného elektromobilu.

     Kredit na nabíjanie je až do 6000 eur! Ponuka platí pre vozidlá k priamemu odberu, aj pre vozidlá zadané do výroby, dodané do 31. 12. 2023.