Advertisement

Advertisement

Nechoďte na OH po svojich! Prenajmite si v Kórei auto

Fanúšikovia olympijských hier, ktorí ste sa práve teraz prebudili a zistili, že sa už nechcete na OH dívať v televízií, ale chcete byť priamo tam, máme pre vás najdôležitejší motoristický tip: Prenajmite si v Kórei auto!
Vydané  Text: 


Advertisement
Pokiaľ ste „naškriabali“ na letenku a ubytovanie, keď sa všetky ceny hýbu v červených číslach, určite máte navyše pár kórejských drobných na požičanie auta, či do Ázie práve letíte, alebo ste už pár dní v Kórei. Trochu sme vám zisťovali, čo by vás pri tom čakalo…
Každý športový areál, kde sa preteká má vybudované veľkokapacitné parkovanie. Nemusíte sa báť, že by ste okolo štadióna krúžili dve hodiny. Pokiaľ chcete vidieť aj iné atrakcie, než iba olympiádu, s požičaným autom budete flexibilní a dostanete sa do všetkých dostupných parkov a iných miest. Navyše, počet autobusov a vlakov, prevážajúcich turistov na OH je limitovaný. **Požičovňa sa vyplatí!**
**Pokiaľ si chcete v Kórei požičať auto, musíte myslieť na…** **1.** Medzinárodný vodičský preukaz **2.** Kúpenie diaľničných známok **3.** Majte pri sebe cash, v areáloch sú bankomaty rýchlo vyprázdnené **4.** Na pumpách plaťte hotovosťou, karty berú iba kórejské **5.** GPS navigácia je už obyčajne v aute **6.** Dodržujte rýchlosť. Kórejčania ju merajú veľmi fikane svojím elektronickým systémom a vy dostanete po prekročení bloček rovno do požičovne, ktorá si pokutu stiahne pri odovzdávke auta **7.** Veľa požičovní je partnerom amerických solídnych firiem ako je napr. Herts partners a pod. Môžete im veriť.
**Tak šťastnú cestu a držte tam našim palce!** *Zdroj: medium.com*
Pokračujte na ďalší príspevok »KĽÚČOVÝ MODEL ZNAČKY

PRVÝ TEST KIA EV9: Výkonný luxus. Je však porovnávanie s BMW na mieste?

  • Na veľké SUV Kia EV9 sme čakali možno až príliš dlho, a tak vyburcovala naše očakávania. Prvé dva dni s modelom nám odhalili, či má EV9 právo považovať sa za vlajkovú loď značky.

     Na Slovensku sa predáva od 74 990 €, za čo dostanete verziu Earth 1st Edition RWD 99,8 kWh 149,5 kW. GT-Line 1st Edition ide potom od 82 990 €.  Zdá sa, že každé euro stojí za to.
  • FIREMNÉ AUTO

    Výhody veľkých teraz aj pre malých. Škoda vám dá flotilové zľavy či extra starostlivosť už pri kúpe jedného vozidla

  • Hovorí sa, že byť veľký má svoje výhody. V tomto prípade to znamená, že spoločnosť Škoda Auto Slovensko – líder vo fleetovom segmente – dokáže ponúknuť zvýhodnenú flotilovú ponuku pre firemných zákazníkov už pri kúpe jedného vozidla. To zahŕňa lepšie ceny, množstvo vozidiel ihneď skladom či ďalšie výhody vo financovaní a starostlivosti o vozidlo.