CENOVÝ TIP: Za 12 990€ teraz dostanete Škodu Rapid s navigáciou, tempomatom či parkovacími senzormi.

Peter Orosz, 31.01.2018
S výbavou Extra a bonusom až 1 700€ sa Rapid konečne oplatí.
Modernizovaná Škoda Rapid ponúkne nový motor a lepšiu výbavu

Keď v roku 2012 prišla Škoda Rapid na trh, mnohí sa sťažovali na prestrelenú cenu a slabú výbavu. Prvé kusy dokonca v základe nemali ani klimatizáciu a pod kapotou ste mohli nájsť zlý vtip v podobe 1.2 MPI s výkonom 55 KW. Aj keď si to majitelia tohto modelu nechcú priznať, model Rapid patrí do kategórie low-end k autám, ako sú napríklad Peugeot 301, Fiat Tipo či Lada Vesta. Cenníková cena Škody Rapid sa však v niektorých prípadoch blížila k dvadsaťtisícovej hranici.

Modernizovaná Škoda Rapid ponúkne nový motor a lepšiu výbavu

Našťastie, automobilka Škoda začala ponúkať špeciálne edície so zvýhodnenou cenou a medzi tie najzaujímavejšie patrí aktuálne ponúkaná verzia Extra s bonusom až 1 700 eur. Základnou motorizáciou je v tomto prípade nový trojvalec 1.0 TSI s výkonom 70 kW (90 k), ktorý bez problémov zvláda každodenné presuny po meste a okolí.

V interiéri pritom nájdete aj zaujímavé prvky, ako napríklad multifunkčný kožený volant, automatickú klimatizáciu, tempomat, navigačný systém Amundsen či lakťovú opierku. Nechýba ani predĺžená záruka na 5 rokov (100 000 km) alebo doživotná garancia mobility.

CENNÍK TU