Advertisement

Advertisement

SÚŤAŽ: Vyhrajte 2x bezplatný vstup do wellness v hoteli Patince! Stačí odpovedať na jednoduchú otázku.

Zapojiť sa môžete do konca tohto týždňa!
Vydané  Text: 


Advertisement
Aj tento týždeň vám časopis Auto Motor a Šport prináša možnosť vyhrať hodnotné ceny! Teraz sa môžete zapojiť do súťaže o 2x trojhodinový vstup do wellness v hoteli Patince ****.
Vďaka dvom lístkom budete mať jedinečnú príležitosť uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. Stačí, ak tento týždeň odpoviete na ďalšiu jednoduchú otázku, týkajúcu sa aktuálneho vydania motoristického časopisu Auto Motor a Šport. **OTÁZKA: Akému produktu sme sa venovali v EXTRA téme? (Nájdete aj na titulke časopisu)** ODPOVEDAJTE KOMENTÁROM [TU](https://www.facebook.com/automotorasport/posts/909451885878518), ALEBO POD PRÍSPEVKOM NA STRÁNKE AUTOVINY.SK DO 03.12.2017! VÝHERCU VYHLÁSIME NA NAŠEJ FACEBOOKOVEJ STRÁNKE V PRIEBEHU NASLEDUJÚCEHO TÝŽDŇA.
Foto: www.wellnesspatince.sk
Pokračujte na ďalší príspevok »KĽÚČOVÝ MODEL ZNAČKY

PRVÝ TEST KIA EV9: Výkonný luxus. Je však porovnávanie s BMW na mieste?

  • Na veľké SUV Kia EV9 sme čakali možno až príliš dlho, a tak vyburcovala naše očakávania. Prvé dva dni s modelom nám odhalili, či má EV9 právo považovať sa za vlajkovú loď značky.

     Na Slovensku sa predáva od 74 990 €, za čo dostanete verziu Earth 1st Edition RWD 99,8 kWh 149,5 kW. GT-Line 1st Edition ide potom od 82 990 €.  Zdá sa, že každé euro stojí za to.
  • FIREMNÉ AUTO

    Výhody veľkých teraz aj pre malých. Škoda vám dá flotilové zľavy či extra starostlivosť už pri kúpe jedného vozidla

  • Hovorí sa, že byť veľký má svoje výhody. V tomto prípade to znamená, že spoločnosť Škoda Auto Slovensko – líder vo fleetovom segmente – dokáže ponúknuť zvýhodnenú flotilovú ponuku pre firemných zákazníkov už pri kúpe jedného vozidla. To zahŕňa lepšie ceny, množstvo vozidiel ihneď skladom či ďalšie výhody vo financovaní a starostlivosti o vozidlo.