5 rád na dovolenku v kľude a pohode

### 1. NATANKUJTE PRÉMIOVÉ PALIVO Prečo? Pretože používaním prémiových palív predĺžite životnosť motora vášho auta a zvyšujete tým jeho spoľahlivosť, čo na cestách určite oceníte. Prémiové palivá OMV MaxxMotion teraz obsahujú ešte viac ochranných a čistiacich molekúl, ktoré čistia motor a tak zabezpečujú maximálny výkon vášho auta. ### 2. DOBRÁ KÁVA A VITAMÍNY Dobrá káva… Prečítať celé
Vydané , zverejnil

### 1. NATANKUJTE PRÉMIOVÉ PALIVO


Prečo? Pretože používaním prémiových palív predĺžite životnosť motora vášho auta a zvyšujete tým jeho spoľahlivosť, čo na cestách určite oceníte. Prémiové palivá OMV MaxxMotion teraz obsahujú ešte viac ochranných a čistiacich molekúl, ktoré čistia motor a tak zabezpečujú maximálny výkon vášho auta.

### 2. DOBRÁ KÁVA A VITAMÍNY


Dobrá káva vždy poteší, povzbudí a pomôže zvýšiť pozornosť. Zvlášť na dlhších dovolenkových cestách. Čerpacie stanice OMV majú kávu, ktorá chutí ako z talianskej kaviarne. A keď sa zastavíte v pondelok, dostanete ju za polovičnú cenu. Tomu neodolá žiaden kávičkár. Že ním nie ste? Tak si pozrite ponuku Viva nápojov plných vitamínov. Do auta vám prinesú pozdrav prírody a majú minimum kalórií. Na ich príprave si dali záležať tak, aby ich mohli piť aj vegáni.

### 3. VYBAVTE NÁKUPY NA JEDNOM MIESTE


Ak ste po odchode z domu na niečo zabudli, alebo vám niečo chýba, neváhajte navštíviť čerpacie stanice, ktoré už dávno nie sú len miestom pre tankovanie. Na OMV nájdete okrem palív aj kvapaliny do ostrekovačov, motorové oleje, širokú ponuku základných potravín ako aj teraz toľko potrebných dezinfekčných prostriedkov. Na cestách oceníte aj umývacie linky či vysávače.

### 4. DOPLŇTE SI CESTOU ENERGIU


Na čerpacích staniciach OMV sú k dispozícii aj obľúbené gastro zóny VIVA Café, kde nájdete, okrem iného, aj širokú ponuku čerstvých bagiet, ktoré vám veľmi radi zapečú. Vychutnať si ich teraz môžete na terasách alebo v gastro kútikoch. Okrem toho sú vám k dispozícii prebaľovacie pulty, pripojenie na wifi či nabíjačky na telefóny.

### 5. BLÍŽI SA ÚNAVA?
Zastavte a vystriedajte sa!

Inzercia

Erik Stríž je motoristický novinár, šéfredaktor denníka Autoviny.sk a redaktor časopisu auto motor a šport. Pripravuje témy, aktuality a testy automobilov. Zvýšenú pozornosť venuje legislatíve súvisiacej s dopravou a bezpečnosti.

Zaujíma vás riešenie dopravného problému alebo pre nás máte tip na článok? Napíšte na tip@motoristickynovinar.sk


Pokračujte na ďalší príspevok »