Aktuality

Autá po havárii môžu vybuchnúť, toto je jeden z dôkazov

Pred dvomi týždňami (22.1.2019) došlo po čelnej kolízii medzi džípom a nákladným automobilom k explózii. Vodič džípu pravdepodobne obiehal auto idúce pred ním a čelne narazil do protiidúceho nákladného vozidla.

Incident sa stal v americkom meste Dublin v štáte New Hampshire. 18-ročný vodič džípu utrpel otras mozgu a popáleniny 2. a 3. stupňa.

Mal veľké šťastie, pretože vodiči ďalších vozidiel, ktorí išli hneď za ním, napriek šoku zachovali duchaprítomnosť a mladíka z horiacich plameňov vytiahli.

Mladík práve vďaka svojim záchrancov túto hrozivo vyzerajúcu nehodu prežil a postupne sa zotavuje. Vodič nákladného vozidla utrpel ľahšie zranenia.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

image
Testy

Test Renault ZOE druhej generácie: Najazdili sme viac, ako avizuje výrobca

Renault Zoe sa pred niekoľkými dňami dočkal zásadnej modernizácie. Tretia generácia priniesla nielen evolučne vylepšený zovňajšok, ale aj významne lepší interiér a tiež výkonnejšie akumulátory schopné zabezpečiť dlhší dojazd. My sme nedávno otestovali Zoe v jeho druhej generácii, ktorú budete aj naďalej vidieť v showroomoch a možno aj v bazároch. Stojí za to, aby ste začali zvažovať kúpu?