Aktuality

Autá po havárii môžu vybuchnúť, toto je jeden z dôkazov

Pred dvomi týždňami (22.1.2019) došlo po čelnej kolízii medzi džípom a nákladným automobilom k explózii. Vodič džípu pravdepodobne obiehal auto idúce pred ním a čelne narazil do protiidúceho nákladného vozidla.

Incident sa stal v americkom meste Dublin v štáte New Hampshire. 18-ročný vodič džípu utrpel otras mozgu a popáleniny 2. a 3. stupňa.

Mal veľké šťastie, pretože vodiči ďalších vozidiel, ktorí išli hneď za ním, napriek šoku zachovali duchaprítomnosť a mladíka z horiacich plameňov vytiahli.

Mladík práve vďaka svojim záchrancov túto hrozivo vyzerajúcu nehodu prežil a postupne sa zotavuje. Vodič nákladného vozidla utrpel ľahšie zranenia.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

image
Testy

POROVNÁVACÍ TEST: Škoda Fabia 1.0 TSI vs. Kia Rio 1.4 D-CVVT

Či chceme, alebo nie, bola to práve prvá generácia Škody Fabia, ktorá posunula kategóriu malých hatchbackov do role rodinných automobilov. Tento posun vyvolal ohlasy na opačnej strane a mnohí konkurenti reagovali. No najväčší záujem na ukrojení podielu majú, samozrejme, kórejské automobilky. Ako obstojí Škoda Fabia 1,0 TSI v porovnaní s Kiou Rio 1,4 D-CVVT?