Top 10 najsexi pretekárok na trati aj mimo nej! Aha, číslo 8 je bomba! (FOTO)

08.02.2018
Automobilové preteky už majú viac ako 100 rokov a tento šport bol väčšinou ovládaný mužmi. No časy sa menia a do pretekov ako je NASCAR či IndyCar vstupujú aj ženy. Pozreli sme sa na trať aj do áut a vybrali tie najkrajšie dámske vodičky, do ktorých by ste závodenie vôbec netipovali.

10. Madalena Antasová je v Portugalsku veľmi známou pretekárkou. Miluje rely a jazdy v púšti. Skáče s autom po piesočných dunách vysokými rýchlosťami.

sexi pretekarky

9. Maryeve Dufaultová je tvárou mnohých, aj pánskych časopisov, využíva svoje príjmy z modelingu na financovanie svojej pretekárskej kariéry. V roku 2011 skončila na 16. mieste v ARCA.

8. Milka Dunová nie je síce až taká rýchla na trati, ale je rozhodne najmúdrejšia závodníčka so štyrmi magisterskými titulmi a patrí aj k najskúsenejším vodičkám v histórii IndyCar. Táto venezuelská krása bola vždy veľmi obľúbená medzi fanúšikov kvôli jej nádhernému zjavu.

7. Leilani Munterová je americká pretekárka. Má vysokoškolské vzdelanie v oblasti biológie. Je aktivistka za čisté životné prostredie a presadzuje aj čistejšie palivo v pretekárskych automobiloch.

6. Ashley Force Hoodová je jednou z mála žien, ktoré sústavne dokážu vyhrávať preteky. Má však tú výhodu, že je dcérou legendárneho pretekára Johna Forceho.

5. Susie Wolffová je škótska pretekárka. Má šťastie. Svojou snahou aj vďaka rodinným zväzkom sa z nej stal testovací pilot pre tím Formuly, kde pracuje aj jej manžel.

4. Courtney Forceová je mladšia sestra pretekárky Ashley Force Hoodovej. Courtney išla v jej stopách aj v stopách svojho otca.

3. Shannon McIntoshová má iba 26 rokov! A naozaj preteká. Začala s tímom Motorsports v roku 2011. V roku 2012 bola jediná ženská súťažiaca na Majstrovstvách F2000.

2. Cyndie Allemannová je skokanka v závodnom svete. Je dcérou bývalého švajčiarskeho šampióna Kurta Allemanna. Bola prvou ženskou vodičkou, ktorá sa v roku 2012 zúčastnila súťaže Super GT.

1. Danica Patricková je najúspešnejšia žena v histórii amerických open-wheel závodovov. Nedávno prešla z IndyCar na NASCAR, ale cíti sa tam ako doma.

Zdroj: wonderslist.com