Výber z aktuálneho čísla: Test KIA STONIC!

Prinášame vám krátky náhľad nášho testu úplne novej Kie Stonic. Tento krásny crossover by ste určite nemali prehliadať.
Vydané , zverejnil
KIA Stonic, ukážka z auto motor a šport 11/2017

Kia začína naplno využívať synergické efekty moderného automobilového priemyslu. Na technickom základe mestského modelu Kia Rio prináša ďalší model, ktorý mieri do miest a do ich blízkeho okolia. Zoznámte sa s Kiou Stonic!

Napriek vlažnému vzťahu ku crossoverom musíme povedať, že Stonic prekvapil.

Pohľad na Kiu Stonic hovorí, že jej dizajnéri chodia po svete s očami dokorán otvorenými a veľmi dobre vnímajú, ktorým smerom sa uberajú módne trendy. Kia sa s výbavou svojich modelov nikdy nemaznala a dopriala im prvky, ktoré chýbali aj zvučnejším značkám. Dnes má značka Kia zvuk, no dobré mravy si zachovala. Čakali by ste v tejto triede vyhrievaný volant? Stonic má. Parkovacia kamera? Aj tú má. Operadlá zadných sedadiel sklápacie do roviny v spojení s dvojitou podlahou? Aj to. A v tomto smere by mohla ukazovať cestu aj väčším konkurentom. Jednoducho ide o auto, ktoré vás bude pri každodennom používaní tešiť.

**Celý článok o KIA STONIC nájdete v aktuálnom vydaní magazínu auto motor a šport 11/2017, ktorý je už v predaji!**

auto motor a šport 11/2017

Inzercia

Advertisement

Pokračujte na ďalší príspevok »Oáza pre gurmánov už aj s novým ročníkom

  • Vyše 30 rokov na trhu a v súčasnosti jedno z najúspešnejších vinárstiev na Slovensku s množstvom domácich aj medzinárodných ocenení. Taká je bilancia rodinného vinárstva Matyšák.  Dnes sa môže navyše pýšiť aj úspešnou sieťou vlastných značkových predajní, kam práve v týchto dňoch prichádza aj nový ročník vín z ich prémiovej línie.