Aktuality

13-ročný chlapec kúpil svojej mamke auto! Neuveríte, čo kvôli tomu urobil.

Krystal Prestonová je slobodná matka troch detí, ktorú partner nedávno opustil. Najstarším mužom v rodine sa tak stal len 13-ročný William, ktorý sa svojej úlohy zmocnil naozaj statočne. Pochopil, že jeho mama by túto úlohu pravdepodobne sama nezvládla, a tak chodil pravidelne pomáhať susedom, pričom celý výťažok z brigády venoval do rodinného rozpočtu. Nedávno sa však rozhodol zájsť ešte o krok ďalej a jeho cieľom sa stala kúpa auta pre vlastnú mamu.

Na internete našiel inzerát so Chevroletom Metro z roku 1999, ktorý bol na predaj neďaleko bydliska. Keďže bolo auto lacné, rozhodol sa opýtať predávajúcej, či by auto nevymenila za jeho hraciu konzolu alebo prácu pri dome. Tá najskôr ponuku odmietla, no potom si to rozmyslela a s chlapcom uzavrela tento milý obchod.

Keď sa William vrátil domov a oznámil mame, že pred domom ju čaká auto, nechcela synovi veriť a predpokladala, že ide len o žart. Vonku ju však čakal biely Chevrolet, ktorý predávajúca doviezla pred domu aj s kľúčmi a papiermi na oficiálne uzavretie obchodu. Krystal svoj zážitok popísala ako najväčšie prekvapenie v živote. „Dostala som kľúče, podpísala zmluvu a nasadla do auta. To bez problémov naštartovalo a išli sme sa spoločne previezť. Som hrdá na svojho syna, je to dobrý chlapec. Metro bude časom potrebovať malú opravu, ale pre mňa je perfektné.“

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie