NOVÉ MODELY

KIA pripravuje náhradu za modely Ceed a Sportage, údajne ich odhalí už tento týždeň. Zatiaľ máme fotku ich siluet

Počas “EV Day” plánuje odhaliť aspoň dve nové autá.

Vydané Text: 

Kia intenzívne investuje do vývoja elektromobilov a zameriava sa na výrazné rozšírenie svojej rodiny elektrických vozidiel.

V tejto stratégii zohrávajú kľúčovú úlohu modely ako EV6 a EV9, ktoré sú naďalej pevnou súčasťou plánovaného rozšírenia modelového sortimentu.

Vzhľadom k neustálemu rastu popularity elektromobilov plánuje predstaviť svoje elektrické modely a priblížiť budúce plány v oblasti elektromobility na svojom veľkom podujatí nazvanom “EV Day”.

Inzercia


Advertisement

Spoločnosť už zverejnila náhľadový obrázok, ktorý prezentuje ich škálu elektrických modelov. Popri modeloch EV6 a EV9 v nich možno vidieť aj ďalšie, pravdepodobne ide o modely EV3, EV4 a EV5. 

Stred pozornosti zaujíma už predstavená Kia EV5, ekvivalent elektrického SUV Sportage.

Očakávaný EV Day má prinesieť viacero noviniek. Zdroj: motortrend.com

Inzercia

Nové elektrické koncepty

Počas “EV Day” plánujú odhaliť dva nové elektrické koncepty. 

Vyzerá to tak, že sa môžeme tešiť aj na kompaktný elektrický crossover, ktorý bude konkurovať autám ako Peugeot e-2008.

Okrem toho sa očakáva elektrický model, ktorý sa má sa pohybovať v segmente Ceed a môže byť potenciálnym nástupcom tohto úspešného modelu.

Nie je vylúčené, že tento model bude dostupný v rôznych karosárskych variantoch.

Inzercia

Tento nový elektromobil vyniká charakteristickými dennými LED svetlami v prednej časti, ktoré tvoria takmer rovnú vertikálnu čiaru.

Spoločnosť sa snaží udržať tieto informácie v tajnosti a zatiaľ nepotvrdila oficiálne názvy nových modelov.

Dátum 12. októbra je stanovený ako kľúčový okamih, kedy budú tieto novinky kompletné odhalené.

 

 
Pokračujte na ďalší príspevok »FOTOGALÉRIA

V Bratislave dnes odštartovala výroba nového Superbu, pozrite sa do zákulisia výroby závode VW Slovakia

  • Nový Superb Combi sa vyrába súčasne s VW Passat Combi, neskôr sa do programu produkcie pridá aj Superb vo verzii liftback.

     Závod Volkswagen Slovakia sa pre spustenie výroby dôležitých modelov výrazne modernizoval, investícia do projektu Beta+ obnáša stovky miliónov eur. V rámci prípravy na sériovú produkciu sa vyrobilo až do dvetisíc kusov nového Superbu Combi.
  • Nabitá ponuka

    Slovenský Mercedes prišiel s neodolateľnou ponukou. Do ceny elektromobilov zahrnul nabíjací kredit, poistenie, financovanie aj nabíjací set

  • Poistenie na 2 roky, flexibilný systém nabíjania Pro, kredit na nabíjanie, predĺženú záruku na 6 rokov alebo do 90 000 km a zvýhodnené financovanie sú teraz v cene každého avizovaného elektromobilu.

     Kredit na nabíjanie je až do 6000 eur! Ponuka platí pre vozidlá k priamemu odberu, aj pre vozidlá zadané do výroby, dodané do 31. 12. 2023.