Motointegrator: Kvalitný autoservis vždy po ruke

Milujete svoje auto a chcete pre neho to najlepšie? Doprajte mu kvalitný servis, ktorý si zaslúži. S pomocou portálu Motointegrator si jednoducho vyhľadáte overené autoservisy vo vašom okolí.
Vydané Text: 

Porucha vozidla si zvyčajne nevyberá. Vy si však vybrať môžete napríklad to, aký autoservis navštívite. Jednoducho kliknite na web motointegrator.com a nájdite ten najlepší servis v okolí vášho bydliska alebo lokality, v ktorej sa práve nachádzate. Rýchlo, pohodlne a online.

 

Nestrácajte čas skúšaním a testovaním na vašom vlastnom vozidle a vašej peňaženke. Vyberte si z overených servisov podľa poskytovaných služieb, výšky cien či recenzií od zákazníkov. V najväčšej online databáze autoservisov na Slovensku vždy nájdete to, čo práve potrebujete.

Inzercia

Kvalitný servis, nech ste kdekoľvek

Motointegrator vám jednoducho pomôže nájsť autoservis podľa konkrétneho okresu, mesta či ulice. Pretože nikdy neviete, kde sa vám auto či motorka pokazí. Môže to byť v mieste vášho bydliska, ale tiež stovky kilometrov od neho.

Prehľad cien a recenzií

Každý autoservis má v našej databáze podrobný profil s popisom, polohou, otváracími hodinami, rozsahom služieb, cenníkom či recenziami. Ľahko tak porovnáte jednotlivé ponuky a vyberiete si tú pravú.

Rezervácia termínu online

Priamo cez Motointegrator si môžete rezervovať termín v konkrétnom servise. Jednoducho si vyklikáte, o akú službu máte záujem, vyplníte kontaktné údaje, prípadne údaje o vozidle, a počkáte na pridelenie termínu.

Inzercia


Advertisement

A to stále nie je všetko. Ak sa na webe zaregistrujete, získate svoj osobný účet a sním ďalšie skvelé výhody:

 • Promoakcie

Ušetrite na návšteve autoservisu aj desiatky eur vďaka našim promoakciám. O všetkých zľavách vás budeme radi informovať aj formou Newslettera.

Inzercia

 • Online servisná knižka

Využívajte výhody Online servisnej knižky. Ukladá sa v nej servisná história vozidla, takže máte všetky informácie o opravách na jednom mieste.

 • Súhrn výdavkov

Majte prehľad o všetkých servisných poplatkoch vďaka súhrnu výdavkov za opravy či náhradné diely.

 • Pripomienky termínov

Vždy vám pripomenieme dôležité termíny, napríklad blížiacej sa technickej kontroly či vypršania poistky, takže už na ne nezabudnete.

 

Inzercia

Potrebujete viac dôvodov, prečo sa zaregistrovať? Neváhajte a doprajte svojmu vozidlu všetky benefity, ktoré si zaslúži.

 

Inzercia

Nechajte váš autoservis rásť

Prevádzkujete autoservis a hľadáte nové príležitosti pre rast? Motointegrator vám pomôže efektívne propagovať vaše služby a privedie k vám nových zákazníkov.

 

Pripojte sa k nám a staňte sa takým servisom, aký ľudia hľadajú.
Pokračujte na ďalší príspevok »ODPORÚČAME

Už poznáte kartu Jazdí celé Slovensko? Získate s ňou poistenie celej posádky, zľavy na STK, v servisoch, reštauráciách i autoškolách

 • Iba za 25 € ročne získate mimoriadne výhody, ako sú úrazové poistenie vodiča a posádky či zľavy do 20% v autoservisoch.

   Zľavy platia u viac ako 50 zmluvných partnerov ÚAMK a po registrácii v systéme u viac ako 1500 partnerov svetovej siete MyWord. Významnou časťou projektu je humanitárna pomoc - činnosť Detskej dopravnej nadácie, ktorej cieľom je pomáhať sirotám pozostalých, ktorých rodič, alebo rodičia zahynuli pri dopravnej nehode.
 • AUTOPRIEMYSEL

  Nečakaný obrat: Británia odkladá zákaz benzínových a naftových áut po tom, čo automobilky investovali miliardy do vývoja elektromobilov

 • Veľká Británia pôvodne plánovala zakázať predaj nových áut so spaľovacími motormi už za sedem rokov, teraz tento termín posúva.

   Premiér Rishi Sunak (na foto) upresnil aj to, ako to bude s predajom áut po roku 2035. Reakcie značiek KIA, FORD, VW a TOYOTA.
 • AKTUALITY

  Mladí hackeri za dva dni navrhli moderný systém pre vjazd vozidiel do historického centra Bratislavy

 • Podľa mestskej časti Bratislava-Staré Mesto súčasný systém registrácie a povoľovania vjazdu vozidiel do historického centra mesta nevyhovuje.

   Rezort s Campus Cowork zorganizovali hackathon, na ktorom mali mladé talenty aj skúsení IT profesionáli príležitosť navrhnúť riešenia zlepšujúce každodenný život občanov Ministerstvo investícií medzi študentov a IT nadšencov rozdelilo 6 000 eur.
 • MOTORISTICKÝ ŠPORT

  Maco Racing mal vo francúzskom Circuit Paul Ricard druhú najrýchlejšiu Yamahu. Bilancia pretekov Endurance World Championship 2023

 • Slováci opäť ukázali, že napriek menším lokálnym pomerom vedia vďaka talentu a spolupráci ľudí v tíme konkurovať najlepším na svete.

   Vo Francúzsku pritom štartovali z 22. miesta zo 47 zúčastnených tímov z celého sveta.  Bilancia je 6. vo svojej kategórii, 8. celkovo a 3. v nezávislých tímoch.
 • MAGAZÍN

  SUCCESS STORY. História modelu Renault Clio

 • Renault Clio je stelesnením umu francúzskych konštruktérov vyrobiť auto, ktoré dokáže osloviť mladých aj starších, ženy aj mužov, a to naprieč dekádami. S príchodom najnovšej generácie si poďme najprv zaspomínať na to, čo znamenalo Clio kedysi.

   Spomínate si na Renault Clio s motorom V6 v strede a pohonom zadných kolies? Odomkli sme celý článok z auto motor a šport č. 10/2023