Magazín

Audi A8 (2022)
Magazín

Redakčný špeciál o AUDI A8: O krok vpred

Vlajková loď to nemá jednoduché. Musí prinášať prvky, o ktorých zákazníci ani len netušia, že ich môžu chcieť. Musí vyvolávať túžby, vyžarovať suverenitu a vystupovať sebavedomo. Musí byť o krok pred pred konkurenciou, ale aj pred nerovnosťami na ceste. Očakávania sú obrovské. Vynovené Audi A8 vás pozýva zistiť, ako vyzerá život vo veliacej úlohe.
Moto novinky 2022
Magazín

Moto novinky od značky Indian na rok 2022

Len máloktorému výrobcovi sa podarilo to, čo legendárnej americkej značke Indian Motorcycle: vrátiť sa na trh po šesťdesiatich rokoch a s takými výrobkami, ktoré dokázali dostať Indian rýchlo na vrchol svetového motocyklového trhu. Do roku 2011 boli Indiany považované skôr za exotický tovar pre individualistov, dnes možno bez preháňania nazvať stroje Indian Rolls-Roycom na dvoch kolesách, ktorý si môžete kúpiť aj na Slovensku. Pozrite si náš výber noviniek tejto značky na rok 2022.
Moto novinky 2022
Magazín

Motocykle ZERO: Elektricky v jednej stope

Zero Motorcycles je kalifornská spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou elektrických motocyklov. Za jej vznikom stojí bývalý inžinier NASA Neal Saiki, ktorý v roku 2006 položil základy dnes už medzinárodne známej spoločnosti na výrobu motocyklov.