Aktuality

Audi R8 V12 TDI
Aktuality

Audi R8 V12 TDI

Podľa očakávania sa v Detroite ukázalo aj Audi R8 s motorom TDI V12, zatiaľ však len ako koncept. Tento model by mohol dobyť poslednú benzínovú baštu: superšportové automobily.
Chevrolet
Aktuality

Chevrolet

Chevrolet ponúka s výraznou zľavou štvordverové Aveo predchádzajúcej generácie, ktoré môže byť vaše už od 8 100 € (244 026 Sk). Zvýhodnená kúpa sa týka aj modelu Cruze. Základná verzia má zaujímavú cenovku 12 750 € (384 107 Sk). K obom vozidlám navyše záujemcovia dostanú predĺženú 5-ročnú záruku. Ponuka platí pri využití značkového financovania. Pre viac informácií kliknite na stránku importéra.
Autovinka roka
Aktuality

Autovinka roka

Autoviny.sk, nový internetový magazín najnavštevovanejšieho portálu na slovenskom internete Zoznam.sk a časopisu auto motor a šport, pripravili v rámci úvodnej kampane prvú celoslovenskú internetovú anketu o auto roka s názvom Autovinka roka, čím vytvorili novú tradíciu internetovej voľby. Návštevníci stránky vyberali z 34 automobilových noviniek a hlasovali formou registračných formulárov.
Lincoln MKT
Aktuality

Lincoln MKT

Lincoln uviedol v Detroite koncept luxusného cestovného automobilu MKT. Ten uvádza značku do zatiaľ neprebádaného segmentu vanov.
Dodge Ram 1500
Aktuality

Dodge Ram 1500

Dodge predstavil v Detroite novú generáciu svojho najmenšieho pick-upu Ram 1500. Slovo „najmenšiu“ však v tomto prípade neznamená žiadneho drobca.
Faceliftovaný Ford Focus Sedan
Aktuality

Faceliftovaný Ford Focus Sedan

Ford ukázal verejnosti faceliftovaný Focus sedan a tiež rozšíril svoju ponuku motorizácii modelových radov na platforme strednej triedy o najsilnejší turbodiesel 2.2 Duratorq TDCi.
Prvý diesel od Subaru
Aktuality

Prvý diesel od Subaru

Japonská automobilka Subaru patrí medzi posledné značky, ktorým nechutí nafta. To sa však zmení, pretože v týchto dňoch uzrel svetlo sveta Boxer Diesel, prvý svojho druhu na svete.