Van

TEST: Nissan Townstar prekvapuje civilizovanosťou. Akú má spotrebu s benzínovým štvorvalcom pod kapotou?

  • Osobné dodávky sa v posledných rokoch stávajú čoraz populárnejšou voľbou početných rodín. Nissan prichádza v tomto segmente na trh s ďalším klonom populárneho Renaultu Kangoo, avšak len s jediným benzínovým motorom v ponuke. Má malý štvorvalec vo veľkom rodinnom aute zmysel?  Základ od 25 490 €, v testovanej výbave od 26 990 €. 
  • VIDEOTEST: Našli sme dokonalé viacúčelové auto pre rodinu! Týmto si nás Ford Tourneo Custom získal

  • Zástupcov v tradičnom segmente veľkých rodinných áut je čoraz menej a automobilky venujú svoju pozornosť populárnym SUV. Tie však len málokedy dokážu vyhovieť skutočne veľkým rodinám, ktoré potrebujú priestor pre deti aj batožinu. Ford si tento problém uvedomil a začína ponúkať čoraz atraktívnejšie verzie svojich osobných dodávok. **Na mysli máme najmä modelový rad Tourneo Custom,… Prečítať celé  
  • Test Mercedes-Benz V220d Marco Polo 4MATIC: Vitajte doma!

  • Mercedes-Benz Triedy V vo výbave Marco Polo je čosi tak pútavé, že počas fotenia nás zastavovali neznámi ľudia, či by si mohli pozrieť interiér. Bez výnimky každý odchádzal s tým, že sa aspoň dvakrát obzrel a nikoho nenechal tento Mercedes chladným. To nie je iba o kuchyni priamo v aute, ale o celkovom charaktere prémiového kempingového automobilu, ktorý výrobca prepracoval do posledného detailu.