Nová Mazda pre Rusko

Mazda predstaví na autosalóne v Moskve koncept športového kompaktného SUV, ktoré sa chystá špeciálne na ruský trh.
Vydané Text: 

Štúdia patrí do radu Nagare. Jej hlavným motívom je „crosswinds“, čiže niečo ako bočný vietor. Jeho skutočné meno sa však dozvieme až neskôr. Auto bude primárne určené pre rýchlo rastúci ruský trh, na ktorom majú SUV pomerne vysoký podiel. Nový model má osloviť hlavne mladších zákazníkov s vycibreným vkusom a jedinečným štýlom.
Pokračujte na ďalší príspevok »FOTOGALÉRIA

V Bratislave dnes odštartovala výroba nového Superbu, pozrite sa do zákulisia výroby závode VW Slovakia

  • Nový Superb Combi sa vyrába súčasne s VW Passat Combi, neskôr sa do programu produkcie pridá aj Superb vo verzii liftback.

     Závod Volkswagen Slovakia sa pre spustenie výroby dôležitých modelov výrazne modernizoval, investícia do projektu Beta+ obnáša stovky miliónov eur. V rámci prípravy na sériovú produkciu sa vyrobilo až do dvetisíc kusov nového Superbu Combi.
  • Nabitá ponuka

    Slovenský Mercedes prišiel s neodolateľnou ponukou. Do ceny elektromobilov zahrnul nabíjací kredit, poistenie, financovanie aj nabíjací set

  • Poistenie na 2 roky, flexibilný systém nabíjania Pro, kredit na nabíjanie, predĺženú záruku na 6 rokov alebo do 90 000 km a zvýhodnené financovanie sú teraz v cene každého avizovaného elektromobilu.

     Kredit na nabíjanie je až do 6000 eur! Ponuka platí pre vozidlá k priamemu odberu, aj pre vozidlá zadané do výroby, dodané do 31. 12. 2023.