Advertisement

Advertisement

Video: Ken Block je na zimu pripravený

Áno, je čas prezuť na zimné pneumatiky. Ken Block samozrejme zase musí byť extra, na svoj Ford F-150 Raptor obul snežné pásy.
Vydané  Text: 


Advertisement
Ken Block je milovníkom snowboardingu aj adrenalínovej jazdy. Svoje hobby tak spojil do jedného a zadovážil si upravený Ford F-150 Raptor. Na prvom testovaní jeho novej hračky mu v hlbokom snehu robili spoločnosť profesionálni snowboardisti Zak Hale a Ethan Deiss. Ako sa zdá z videa, dobre sa pri tom pobavili. ![5aeKdmw9W50](http://img.youtube.com/vi/5aeKdmw9W50/0.jpg)
Pokračujte na ďalší príspevok »KĽÚČOVÝ MODEL ZNAČKY

PRVÝ TEST KIA EV9: Výkonný luxus. Je však porovnávanie s BMW na mieste?

  • Na veľké SUV Kia EV9 sme čakali možno až príliš dlho, a tak vyburcovala naše očakávania. Prvé dva dni s modelom nám odhalili, či má EV9 právo považovať sa za vlajkovú loď značky.

     Na Slovensku sa predáva od 74 990 €, za čo dostanete verziu Earth 1st Edition RWD 99,8 kWh 149,5 kW. GT-Line 1st Edition ide potom od 82 990 €.  Zdá sa, že každé euro stojí za to.
  • FIREMNÉ AUTO

    Výhody veľkých teraz aj pre malých. Škoda vám dá flotilové zľavy či extra starostlivosť už pri kúpe jedného vozidla

  • Hovorí sa, že byť veľký má svoje výhody. V tomto prípade to znamená, že spoločnosť Škoda Auto Slovensko – líder vo fleetovom segmente – dokáže ponúknuť zvýhodnenú flotilovú ponuku pre firemných zákazníkov už pri kúpe jedného vozidla. To zahŕňa lepšie ceny, množstvo vozidiel ihneď skladom či ďalšie výhody vo financovaní a starostlivosti o vozidlo.