Best Cars 2015: hlasujte a vyhrajte

Aj tento rok vyhlasujeme slovenské kolo ojedinelej ankety Best Cars – Najlepšie autá roku 2015. Hlavnou cenou je Mini Cooper na 2 týždne a luxusný pobyt.
Vydané Text: 

Medzinárodná anketa Best Cars, organizovaná vydavateľstvom [Motor-Presse](http://www.motorpresse.sk/), je najväčšou svojho druhu v Európe. Každoročne sa do nej zapája väčšina krajín, kde vychádzajú časopisy zo skupiny auto motor und sport. A tak aj vy, čitatelia a návštevníci webu Autoviny.sk, máte prostredníctvom webového formulára možnosť voliť víťazov jednotlivých kategórií a dať najavo, akú máte skúsenosť s jednotlivými automobilkami. Automobily môžete voliť v rámci všetkých vozidiel na trhu (Voľba A), ale tiež v rámci stanovených cenových limitov tzv. Voľby B, ktoré nájdete aj v tabuľke pod článkom. Cieľom je ukázať, ktoré modely podľa názoru čitateľov najlepšie napĺňajú ideál z hľadiska ponúkanej úžitkovej hodnoty a ceny. Ako vždy sme do ankety získali hodnotné, a veríme, že aj zaujímavé ceny, ako poďakovanie za čas, ktorý strávite vyplnením anketového lístka. Prajeme vám patrične kritickú voľbu a šťastie! **[>>> ELEKTRONICKÉ HLASOVANIE BEST CARS 2015 TU <<<](http://www.umfragen-mps.de/uc/BestCars2015/?a=0&b=advertising&c=14&d=0)** **Best Cars 2015 - voľba B** Pre vozidlá v rámci Voľby B sme stanovili nasledujúce cenové stropy. Ceny sa rozumejú základné bez akčných zliav. Miniautomobily - 8 000 € Malé automobily - 10 000 € Nižšia stredná trieda - 15 000 € Stredná trieda - 27 000 € Vyššia stredná trieda - 42 000 € Luxusné automobily - 90 000 € Športové automobily - 55 000 € Kabriolety - 55 000 € Kompaktné SUV - 20 000 € SUV/Off-road - 40 000 € MPV - 17 000 €
Pokračujte na ďalší príspevok »FOTOGALÉRIA

V Bratislave dnes odštartovala výroba nového Superbu, pozrite sa do zákulisia výroby závode VW Slovakia

  • Nový Superb Combi sa vyrába súčasne s VW Passat Combi, neskôr sa do programu produkcie pridá aj Superb vo verzii liftback.

     Závod Volkswagen Slovakia sa pre spustenie výroby dôležitých modelov výrazne modernizoval, investícia do projektu Beta+ obnáša stovky miliónov eur. V rámci prípravy na sériovú produkciu sa vyrobilo až do dvetisíc kusov nového Superbu Combi.
  • Nabitá ponuka

    Slovenský Mercedes prišiel s neodolateľnou ponukou. Do ceny elektromobilov zahrnul nabíjací kredit, poistenie, financovanie aj nabíjací set

  • Poistenie na 2 roky, flexibilný systém nabíjania Pro, kredit na nabíjanie, predĺženú záruku na 6 rokov alebo do 90 000 km a zvýhodnené financovanie sú teraz v cene každého avizovaného elektromobilu.

     Kredit na nabíjanie je až do 6000 eur! Ponuka platí pre vozidlá k priamemu odberu, aj pre vozidlá zadané do výroby, dodané do 31. 12. 2023.