VIDEO: Driftovacie kúsky, pri ktorých tuhne krv v žilách!

Ken Block, profesionálny raly jazdec, ktorého pneuservisy jednoducho zbožňujú…
Vydané Text: 

Čas od času Ken Block prekvapí svojích fanúšikov dychvyražajúcim videom. Tentokrát sa vybral do industriálneho mesta duchov, kde sa rozhodne je na čo pozerať. Prepojenie viacerých GoPro kamier, parádneho strihu a majstrovskej jazdy Kena Blocka je hotovým umeleckým veľdielom. Američana Kena Blocka môžete vidieť jazdiť za tím Monster World Rally Team, v minulosti sa venoval aj skateboardingu, motokrosu či snowboardingu, takže adrenalín má tento týpek v krvi.

VIDEO:
Pokračujte na ďalší príspevok »FOTOGALÉRIA

V Bratislave dnes odštartovala výroba nového Superbu, pozrite sa do zákulisia výroby závode VW Slovakia

  • Nový Superb Combi sa vyrába súčasne s VW Passat Combi, neskôr sa do programu produkcie pridá aj Superb vo verzii liftback.

     Závod Volkswagen Slovakia sa pre spustenie výroby dôležitých modelov výrazne modernizoval, investícia do projektu Beta+ obnáša stovky miliónov eur. V rámci prípravy na sériovú produkciu sa vyrobilo až do dvetisíc kusov nového Superbu Combi.
  • Nabitá ponuka

    Slovenský Mercedes prišiel s neodolateľnou ponukou. Do ceny elektromobilov zahrnul nabíjací kredit, poistenie, financovanie aj nabíjací set

  • Poistenie na 2 roky, flexibilný systém nabíjania Pro, kredit na nabíjanie, predĺženú záruku na 6 rokov alebo do 90 000 km a zvýhodnené financovanie sú teraz v cene každého avizovaného elektromobilu.

     Kredit na nabíjanie je až do 6000 eur! Ponuka platí pre vozidlá k priamemu odberu, aj pre vozidlá zadané do výroby, dodané do 31. 12. 2023.