V Top Gear opäť vymenili moderátorov! Pozrite si nové trio

Ak to takto pôjde ďalej, známa televízna relácia dosiahne vyššiu úroveň fluktuácie zamestnancov než má Faurecia. V priebehu dvoch rokov vyskúšala BBC všemožné kombinácie rôznych protagonistov s cieľom dosiahnuť divácky zaujímavú zostavu moderátorov, ktorá by mohla nadviazať na úspech pôvodného tria. A práve v momente, **keď si diváci začali zvykať na relatívne vydarenú zostavu na… Prečítať celé
Vydané Text: 

Ak to takto pôjde ďalej, známa televízna relácia dosiahne vyššiu úroveň fluktuácie zamestnancov než má Faurecia. V priebehu dvoch rokov vyskúšala BBC všemožné kombinácie rôznych protagonistov s cieľom dosiahnuť divácky zaujímavú zostavu moderátorov, ktorá by mohla nadviazať na úspech pôvodného tria. A práve v momente, **keď si diváci začali zvykať na relatívne vydarenú zostavu na čele s Mattom LeBlancom, prišla nečakaná správa o jeho odchode.** Svoje rozhodnutie vtedy vysvetlil tým, že ho práca pre BBC pripravovala o súkromný život a čas, ktorý by chcel stráviť s rodinou.
Po novom **nebude v hlavnej zostave účinkovať už ani Rody Reid, ktorý sa stiahne do úlohy príležitostného hosťa po vzore Sabine Schmitzovej.** Briti tak museli narýchlo zohnať k Chrisovi Harrisovi nových moderátorov. Náhrada odchádzajúcich hviezd však nebude asi slovenským fanúšikom Top Gear príliš povedomá. **Novými tvárami sú totiž Paddy McGuinness, britský moderátor a komik, a Freddie Flintoff, bývalý hráč kriketu, teraz pôsobiaci ako moderátor.** Nováčikovia by sa mali na obrazovke prvýkrát ukázať až v 27. sérii relácie, v tej najbližšej ešte budeme môcť naposledy vidieť LeBlanca aj Reida.
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Pokračujte na ďalší príspevok »NOVÝ MODEL

Už vieme, ako bude vyzerať nová ŠKODA KODIAQ! Oficiálne skice dopĺňame o návrhy od umelej inteligencie

 • Týždeň pred svetovou premiérou zverejnila Škoda Auto dizajnové skice exteriéru novej generácie modelu Škoda Kodiaq.

   Medzi hlavné novinky patrí skulpturálne tvarovaná predná časť, výrazné hranaté podbehy kolies, kolesá s priemerom 17″ až 20″, robustný zadný nárazník a predné svetlomety Matrix-LED druhej generácie s kryštalickými dizajnovými prvkami 
 • SERVIS

  Čo sa stane so všetkými použitými batériami v autách? Tie nové vydržia oveľa dlhšie, ako sa očakávalo

 • Problém s veľkým množstvom nepoužiteľných batérií nakoniec nie je tak pálčivý, ako kritici spočiatku avizovali.

   Nové generácie batérií vydržia oveľa dlhšie, ale otázku ich ďalšieho života je stále potrebné zodpovedať. Kuriózne je, že používaná batéria dnes môže byť drahšia ako tá čisto nová od automobilky.
 • DOPRAVNÁ PORADŇA / PORUCHA NA DIAĽNICI

  K pokazenému autu na diaľnici zavolala Diaľničnú patrolu, platila aj tak. Chyba však nebola na strane NDS, odťah do servisu nemá kto preplatiť

 • Služby Diaľničnej patroly sú bezplatné, ale nevykonáva všetky služby, ktoré by mohol motorista potrebovať.

   Otázku od čitateľky o poplatkoch za odťah z diaľnice zodpovedala NDS. 
 • Týždeň kontroly a nastavenia svetlometov opäť zadarmo

 • V týždni od 2. 10. do 6. 10. 2023 prebehne jubilejný desiaty ročník medzinárodnej preventívne bezpečnostnej akcie Vidieť a byť videný, ktorá je zameraná na odbornú kontrolu a nastavenie svetlometov motorových vozidiel.

   Zadarmo sa tento rok budú nastavovať svetlomety vozidiel s legálnymi LED svetelnými náhradnými zdrojmi H4 alebo H7. Do projektu je zapojených takmer 100 servisov zo všetkých krajov republiky.