Advertisement

Advertisement

Jedinečný pohľad do výroby najnovších Seatov: zrýchlené zábery sú ako z iného sveta

VIDEO | Automobilka SEAT v rámci svojej prebiehajúcej kampane, v ktorej odhľaduje svoje technologické a výrobné postupy, zverejnila časozberné video práce montážnych robotov. Pozrite sa na tieto chvíľami úchvatné zábery aj vy.
Vydané  Text: 


Advertisement
SEAT: montážny robot KUKA
„Výroba automobilu SEAT si toho vyžaduje veľa, vrátane zložitej tanečnej rutiny. Šou sa začína o piatej ráno v karosárni závodu Martorell, keď 2000 robotov a 1700 zamestnancov sa začne spoločne hýbať aby takmer za každú minútu vyrobili jednu karosériu. Takto vyzerá choreografia Industry 4.0 ,“ uvádza tlačová správa značky SEAT.
Pokračujte na ďalší príspevok »KĽÚČOVÝ MODEL ZNAČKY

PRVÝ TEST KIA EV9: Výkonný luxus. Je však porovnávanie s BMW na mieste?

  • Na veľké SUV Kia EV9 sme čakali možno až príliš dlho, a tak vyburcovala naše očakávania. Prvé dva dni s modelom nám odhalili, či má EV9 právo považovať sa za vlajkovú loď značky.

     Na Slovensku sa predáva od 74 990 €, za čo dostanete verziu Earth 1st Edition RWD 99,8 kWh 149,5 kW. GT-Line 1st Edition ide potom od 82 990 €.  Zdá sa, že každé euro stojí za to.
  • FIREMNÉ AUTO

    Výhody veľkých teraz aj pre malých. Škoda vám dá flotilové zľavy či extra starostlivosť už pri kúpe jedného vozidla

  • Hovorí sa, že byť veľký má svoje výhody. V tomto prípade to znamená, že spoločnosť Škoda Auto Slovensko – líder vo fleetovom segmente – dokáže ponúknuť zvýhodnenú flotilovú ponuku pre firemných zákazníkov už pri kúpe jedného vozidla. To zahŕňa lepšie ceny, množstvo vozidiel ihneď skladom či ďalšie výhody vo financovaní a starostlivosti o vozidlo.