SLEDUJTE NAŽIVO predstavenie prvého SUV od Rolls-Royce: CULLINAN!

PRÁVE TERAZ! Cullinan je priamou odpoveďou na neustále rastúci dopyt verejnosti po automobiloch kategórie SUV a takisto reakciou na popularitu tohto segmentu v Číne
Vydané Text: Predávať sa začne tento rok a aj keď sa automobilka bráni označeniu za SUV, v skutočnosti bude ich nový model zaraďovaný práve do tejto sorty automobilov.Model Cullinan je dlho očakávaný a automobilka ho prezentuje ako svoju „finálnu výzvu“. Prvé SUV od renomovanej britskej značky Rolls-Royce má potenciál a ambície stať sa vôbec najluxusnejším esúvečkom sveta a myslíme si, že o tomto prvenstve nikto nepochyboval už v čase, keď koncern ohlásil vývoj takéhoto modelu.

Cullinan preberie typický dizajnový jazyk automobilky, predvedie ho však v celkom novej forme. SUV bude v porovnaní s nadrozmernými limuzínami výrazne vyššie, čím sa docieli celkový mimoriadny dojem.Projekt Cullinan je priamou odpoveďou na neustále rastúci dopyt verejnosti po automobiloch kategórie SUV a takisto reakciou na popularitu tohto segmentu v Číne. Čína je momentálne pre britský Rolls-Royce strategickým trhom a očakávame, že najväčšie odbytisko pre nový model bude práve na ďalekom východe.


SLEDUJTE S NAMI PRIAMY PRENOS Z PREDSTAVENIA ÚPLNE PRVÉHO SUV OD ZNAČKY ROLLS-ROYCE – MODEL CULLINAN!

Priamy prenos začína o 12:30 hodine nášho času.


Erik Stríž je motoristický novinár, redaktor denníka Autoviny.sk a redaktor časopisu auto motor a šport. Pripravuje témy, aktuality a testy automobilov. Zvýšenú pozornosť venuje legislatíve súvisiacej s dopravou a bezpečnosti.

Zaujíma vás riešenie dopravného problému alebo pre nás máte tip na článok? Napíšte na tip@motoristickynovinar.sk

Pokračujte na ďalší príspevok »FOTOGALÉRIA

V Bratislave dnes odštartovala výroba nového Superbu, pozrite sa do zákulisia výroby závode VW Slovakia

  • Nový Superb Combi sa vyrába súčasne s VW Passat Combi, neskôr sa do programu produkcie pridá aj Superb vo verzii liftback.

     Závod Volkswagen Slovakia sa pre spustenie výroby dôležitých modelov výrazne modernizoval, investícia do projektu Beta+ obnáša stovky miliónov eur. V rámci prípravy na sériovú produkciu sa vyrobilo až do dvetisíc kusov nového Superbu Combi.
  • Nabitá ponuka

    Slovenský Mercedes prišiel s neodolateľnou ponukou. Do ceny elektromobilov zahrnul nabíjací kredit, poistenie, financovanie aj nabíjací set

  • Poistenie na 2 roky, flexibilný systém nabíjania Pro, kredit na nabíjanie, predĺženú záruku na 6 rokov alebo do 90 000 km a zvýhodnené financovanie sú teraz v cene každého avizovaného elektromobilu.

     Kredit na nabíjanie je až do 6000 eur! Ponuka platí pre vozidlá k priamemu odberu, aj pre vozidlá zadané do výroby, dodané do 31. 12. 2023.