Ktorá veľká ŽENA nemá vodičák, hoci šoféruje a jej auto nemusí mať ani ešpézetky?

Vo veku 91 rokov ešte stále sadá za volant, hoci má ako „Jej Veličenstvo“ výsadné právo v Británii šoférovať bez vodičského oprávnenia. Medzi jej mnohé privilégia patrí aj možnosť jazdiť bez štátnej poznávacej značky!
Vydané Text: 

Kráľovná si už rozvíjala svoje motoristické zručnosti ako tínedžerka v druhej svetovej vojne, keď vstúpila do Červeného kríža. Bola dokonca vyškolená ako vodič-mechanik a naučila sa ako meniť koleso, či základné opravy motora a riadenie sanitky a nákladného auta. Získala tým povesť nebojácnej panovníčky, ktorá nemá problém zašpiniť si ruky.
**Kráľovná autá miluje** V roku 1998 dokonca šokovala kráľa Abdulláha zo Saudskej Arábie, keď trvala na tom, že ho sama prevezie okolo kráľovského sídla Balmoral v Škótsku. Ženy totiž nemajú povolenie jazdiť v Saudskej Arábii a Abdullah nebol zvyknutý mať pri sebe šoférku a ešte aj kráľovnú!
**Protokol diktuje…** … že panovník by mal byť na verejnosti vždy vozený a sedieť na zadnom sedadle. Zdá sa, že britská kráľovná je tak trochu rebelka! *Zdroj: hellomagazine.com*
Pokračujte na ďalší príspevok »FOTOGALÉRIA

V Bratislave dnes odštartovala výroba nového Superbu, pozrite sa do zákulisia výroby závode VW Slovakia

  • Nový Superb Combi sa vyrába súčasne s VW Passat Combi, neskôr sa do programu produkcie pridá aj Superb vo verzii liftback.

     Závod Volkswagen Slovakia sa pre spustenie výroby dôležitých modelov výrazne modernizoval, investícia do projektu Beta+ obnáša stovky miliónov eur. V rámci prípravy na sériovú produkciu sa vyrobilo až do dvetisíc kusov nového Superbu Combi.
  • Nabitá ponuka

    Slovenský Mercedes prišiel s neodolateľnou ponukou. Do ceny elektromobilov zahrnul nabíjací kredit, poistenie, financovanie aj nabíjací set

  • Poistenie na 2 roky, flexibilný systém nabíjania Pro, kredit na nabíjanie, predĺženú záruku na 6 rokov alebo do 90 000 km a zvýhodnené financovanie sú teraz v cene každého avizovaného elektromobilu.

     Kredit na nabíjanie je až do 6000 eur! Ponuka platí pre vozidlá k priamemu odberu, aj pre vozidlá zadané do výroby, dodané do 31. 12. 2023.