Advertisement

Advertisement

Vyhlásenie súťaže o hodinky Suzuki Vitara v hodnote 150 €!

Váš záujem o našu poslednú súťaž nás veľmi milo prekvapil.
Vydané  Text: 


Advertisement
VEĽKÁ SÚŤAŽ O HODINKY V HODNOTE 150€ od Suzuki Slovakia
SÚŤAŽ: Vyhrajte hodinky Suzuki Vitara v hodnote 150€! Stačilo odpovedať na jednoduchú otázku a splniť základné podmienky pre účasť.

PODMIENKY:
1. Odpovedajte na otázku: Koľko hviezdičiek získal model Vitara v nárazových testoch Euro NCAP?
2. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky Auto Motor a Šport – Slovensko
3. Zdieľajte VEREJNE príspevok súťaže na svojom profile.

VEĽKÁ SÚŤAŽ O HODINKY V HODNOTE 150€ od Suzuki Slovakia
Do súťaže sa zapojili stovky čitateľov Autovín a Auto Motor a Športu, čo predčilo naše očakávania a presvedčilo nás, že máte záujem o ceny, ktoré pre vás pravidelne v redakcii pripravujeme. Zlosovanie výhercov naplánované v priebehu mesiaca február sme zrealizovali už dnes, 14. februára 2018, práve na Valentína. Výhercu sme vyberali náhodne výberom súťažiacich z komentárov na našom Facebooku a v komentároch k článku súťaže. Z vybraných 20 súťažiacich sme potom opäť náhodne vybrali jedného, ktorý sa stal finalistom.
Výhercom súťaže o hodinky s brandingom Suzuki Vitara v hodnote 150 eur sa stáva:

Meno výhercu sme odstránili z dôvodu ochrany osobných údajovVýhercu kontaktujeme v priebehu tohto mesiaca, prípadne nech sa nám ozve skôr do správy na Facebooku s adresou, na ktorú budeme môcť hodinky doručiť.
Pokračujte na ďalší príspevok »KĽÚČOVÝ MODEL ZNAČKY

PRVÝ TEST KIA EV9: Výkonný luxus. Je však porovnávanie s BMW na mieste?

  • Na veľké SUV Kia EV9 sme čakali možno až príliš dlho, a tak vyburcovala naše očakávania. Prvé dva dni s modelom nám odhalili, či má EV9 právo považovať sa za vlajkovú loď značky.

     Na Slovensku sa predáva od 74 990 €, za čo dostanete verziu Earth 1st Edition RWD 99,8 kWh 149,5 kW. GT-Line 1st Edition ide potom od 82 990 €.  Zdá sa, že každé euro stojí za to.
  • FIREMNÉ AUTO

    Výhody veľkých teraz aj pre malých. Škoda vám dá flotilové zľavy či extra starostlivosť už pri kúpe jedného vozidla

  • Hovorí sa, že byť veľký má svoje výhody. V tomto prípade to znamená, že spoločnosť Škoda Auto Slovensko – líder vo fleetovom segmente – dokáže ponúknuť zvýhodnenú flotilovú ponuku pre firemných zákazníkov už pri kúpe jedného vozidla. To zahŕňa lepšie ceny, množstvo vozidiel ihneď skladom či ďalšie výhody vo financovaní a starostlivosti o vozidlo.