Jazdiť v ružovom je teraz IN! Cukríková farba vládne medzi sexi boháčkami (FOTO)

Mnohé z najznámejších ženských šoférok si obľúbili práve túto farbu auta. Má ďaleko od klasiky, chcú na ceste jednoducho pútať pozornosť. Prejaviť v typicky mužskej motoristickej sfére svoju ženskosť. A kto sa nehanbí za ružové autíčko?
Vydané Text: 

**Nicki Minaj** je kráľovná ružovej. V jej garáži sú samé exkluzívne autá a väčšina z nich práve ružová. Ako toto Bugatti.
**Amber Rose** je americká modelka a pózuje pred svojím ružovým džípom. Jeep Wrangler nie je zrovna auto, ktorému by sa táto farba hodila, ale budiž!
**Paris Hilton** nastavila latku vysoko do ružovej. Prvá mala aj ružové kolesá. Svoj ružový Bentley si kúpila na Vianoce.
**Katie Price**, známa aj pod menom Jordan je anglická celebritka a modelka a vlastní ružový Range Rover Sport. Ak ho bude chcieť predať, bude to mať ťažké.
Tak nielen ženy milujú ružovú. Fanúšikovia ostali v šoku, keď dal raper **Flo Rida** na sieť túto fotografiu, kde pózuje pred ružovučkým Veyronom. A prečo je ružový? Hneď to vysvetlíme. Hudobník sa pridal k mesiacu Boja proti rakovine prsníka, ktorého reklamnou farbou je práve ružová.
*Zdroj: celebritycarsblog.com*
Pokračujte na ďalší príspevok »FOTOGALÉRIA

V Bratislave dnes odštartovala výroba nového Superbu, pozrite sa do zákulisia výroby závode VW Slovakia

  • Nový Superb Combi sa vyrába súčasne s VW Passat Combi, neskôr sa do programu produkcie pridá aj Superb vo verzii liftback.

     Závod Volkswagen Slovakia sa pre spustenie výroby dôležitých modelov výrazne modernizoval, investícia do projektu Beta+ obnáša stovky miliónov eur. V rámci prípravy na sériovú produkciu sa vyrobilo až do dvetisíc kusov nového Superbu Combi.
  • Nabitá ponuka

    Slovenský Mercedes prišiel s neodolateľnou ponukou. Do ceny elektromobilov zahrnul nabíjací kredit, poistenie, financovanie aj nabíjací set

  • Poistenie na 2 roky, flexibilný systém nabíjania Pro, kredit na nabíjanie, predĺženú záruku na 6 rokov alebo do 90 000 km a zvýhodnené financovanie sú teraz v cene každého avizovaného elektromobilu.

     Kredit na nabíjanie je až do 6000 eur! Ponuka platí pre vozidlá k priamemu odberu, aj pre vozidlá zadané do výroby, dodané do 31. 12. 2023.