Advertisement

Advertisement

Staré ruské autá na úžasných ilustráciách

Niečo na tých ruských autách bude…
Vydané  Text: 


Advertisement
Staré ruské autá na úžasných ilustráciách Vlada Tretiaka

Lada Niva, Samara, GAZ 3302, PAZ, Moskvič, Volga. Tieto a ďalšie pre nás blízke autá spracoval umelec Vlad Tretiak do krásnych, priam skvostných ilustrácií, v ktorých zdôraznil ich charakter, takpovediac osobnosť.

Na ruské autá pozeráme stále tak nejak cez prsty, pretože po dlhé roky predstavovali tie jediné, ktoré bolo možné v našich končinách nadobudnúť (ak nepočítame Škodovky a Trabanty). Neskôr sa ďalšie celé roky tieto autá naďalej vyskytovali na cestách, pretože aj sa ich majitelia nechceli zbaviť, respektíve na lepšie vozidlá peniaze nemali. Kazili sa, do kopca nemali ťah, kvalitatívna úroveň interiéru postavila latku tak nízko, že sa už nedala podliezať. Pravdou však je, že niektoré tieto vozidlá jazdia dodnes a taká Lada Niva sa predáva v prakticky nezmenenej podobe dodnes. Niečo na tých ruských autách bude… Fotografie vkladáme z portálu Behance z profilu Vlada Tretiaka:
Pokračujte na ďalší príspevok »KĽÚČOVÝ MODEL ZNAČKY

PRVÝ TEST KIA EV9: Výkonný luxus. Je však porovnávanie s BMW na mieste?

  • Na veľké SUV Kia EV9 sme čakali možno až príliš dlho, a tak vyburcovala naše očakávania. Prvé dva dni s modelom nám odhalili, či má EV9 právo považovať sa za vlajkovú loď značky.

     Na Slovensku sa predáva od 74 990 €, za čo dostanete verziu Earth 1st Edition RWD 99,8 kWh 149,5 kW. GT-Line 1st Edition ide potom od 82 990 €.  Zdá sa, že každé euro stojí za to.
  • FIREMNÉ AUTO

    Výhody veľkých teraz aj pre malých. Škoda vám dá flotilové zľavy či extra starostlivosť už pri kúpe jedného vozidla

  • Hovorí sa, že byť veľký má svoje výhody. V tomto prípade to znamená, že spoločnosť Škoda Auto Slovensko – líder vo fleetovom segmente – dokáže ponúknuť zvýhodnenú flotilovú ponuku pre firemných zákazníkov už pri kúpe jedného vozidla. To zahŕňa lepšie ceny, množstvo vozidiel ihneď skladom či ďalšie výhody vo financovaní a starostlivosti o vozidlo.