Advertisement

Advertisement

VIDEO: Clarkson, Hammond a May sú späť v novom traileri na druhú sériu The Grand Tour, poznáme aj oficiálny dátum premiéry!

Tešíte sa?
Vydané  Text: 


Advertisement
Najpopulárnejšia show o autách pokračuje! Internetová televízia Amazon zverejnila nový trailer na druhú sériu The Grand Tour. Ako asi mnohí z vás očakávali, legendárne trio sa opäť zameralo na ničenie áut, lietadiel, lodí, karavanov a ľudskej dôstojnosti. Nezanevreli ani na dobrodružné výlety. Zavítali napríklad do Slovákmi obľúbeného Chorvátska, Švajčiarska, Španielska či USA. Po kritike zo strany fanúšikov došlo k rozhodnutiu usadiť sa vo Veľkej Británii (mestečko Cotswolds), putovný stan je tak už minulosťou. Prvú epizódu budeme môcť vidieť už 8. decembra na Amazon Prime.
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Pokračujte na ďalší príspevok »KĽÚČOVÝ MODEL ZNAČKY

PRVÝ TEST KIA EV9: Výkonný luxus. Je však porovnávanie s BMW na mieste?

  • Na veľké SUV Kia EV9 sme čakali možno až príliš dlho, a tak vyburcovala naše očakávania. Prvé dva dni s modelom nám odhalili, či má EV9 právo považovať sa za vlajkovú loď značky.

     Na Slovensku sa predáva od 74 990 €, za čo dostanete verziu Earth 1st Edition RWD 99,8 kWh 149,5 kW. GT-Line 1st Edition ide potom od 82 990 €.  Zdá sa, že každé euro stojí za to.
  • FIREMNÉ AUTO

    Výhody veľkých teraz aj pre malých. Škoda vám dá flotilové zľavy či extra starostlivosť už pri kúpe jedného vozidla

  • Hovorí sa, že byť veľký má svoje výhody. V tomto prípade to znamená, že spoločnosť Škoda Auto Slovensko – líder vo fleetovom segmente – dokáže ponúknuť zvýhodnenú flotilovú ponuku pre firemných zákazníkov už pri kúpe jedného vozidla. To zahŕňa lepšie ceny, množstvo vozidiel ihneď skladom či ďalšie výhody vo financovaní a starostlivosti o vozidlo.