Advertisement

Advertisement

U nás je offroad aj auto, ktoré výjde na vyšší obrubník. V Afrike znamená prekonávanie nemožného.

(VIDEO) Všetky slová sú zbytočné, toto skrátka musíte vidieť.
Vydané  Text: 


Advertisement
Demokratická republika Kongo (Konžská demokratická republika) má cesty ďaleko vzdialené od toho, za čo ich považujeme u nás. Je tam preto množstvo nechcených príležitostí, ako offroadové vozidlá otestovať v praxi, v nenormálnom teréne a za podmienok, ktorým sa tie naše ani nemôžu priblížiť. Medzinárodný výbor červeného kríža tento víkend zverejnil na svojom účte na Twitteri video, v ktorom poukazuje na podmienky, v ktorých musí pracovať. Tri vozidlá MAN KAT 1 s nákladom prechádzajú cez niečo, čo ani nie je cestou, ale skôr riekou. Sú vzájomne prepojené lanami a aj napriek tomu, že sa zabárajú do hmoty z vody a blata do hĺbky viac ako jedného metra, dokážu prekážku prekonať. Keby to nebolo na videu, asi by tomu ani nikto neuveril:
Pokračujte na ďalší príspevok »KĽÚČOVÝ MODEL ZNAČKY

PRVÝ TEST KIA EV9: Výkonný luxus. Je však porovnávanie s BMW na mieste?

  • Na veľké SUV Kia EV9 sme čakali možno až príliš dlho, a tak vyburcovala naše očakávania. Prvé dva dni s modelom nám odhalili, či má EV9 právo považovať sa za vlajkovú loď značky.

     Na Slovensku sa predáva od 74 990 €, za čo dostanete verziu Earth 1st Edition RWD 99,8 kWh 149,5 kW. GT-Line 1st Edition ide potom od 82 990 €.  Zdá sa, že každé euro stojí za to.
  • FIREMNÉ AUTO

    Výhody veľkých teraz aj pre malých. Škoda vám dá flotilové zľavy či extra starostlivosť už pri kúpe jedného vozidla

  • Hovorí sa, že byť veľký má svoje výhody. V tomto prípade to znamená, že spoločnosť Škoda Auto Slovensko – líder vo fleetovom segmente – dokáže ponúknuť zvýhodnenú flotilovú ponuku pre firemných zákazníkov už pri kúpe jedného vozidla. To zahŕňa lepšie ceny, množstvo vozidiel ihneď skladom či ďalšie výhody vo financovaní a starostlivosti o vozidlo.