Mercedes-Benz a jeho úplne nová trieda X

Sledujte predstavenie novej triedy X od Mercedes-Benzu naživo priamo tu.
Vydané Text: Najnovší prírastok do stuttgartskej línie terénnych vozidiel má zdieľať väčšinu svojich komponentov s novým Nissanom Navara. Spolupráca so skupinou Renault-Nissan nie je pre Mercedes žiadnou novinkou. V minulosti spolupracovali pri vývoji mestskej dodávky Citan a naftové motory od Renaultu môžeme nájsť aj v kompaktných modeloch prémiovej značky.
Pod kapotou nového pickupu sa majú objaviť výrobky z domácej dielne Mercedesu. Očakávať môžeme štvor- a šesťvalcové naftové agregáty. Hovorí sa aj o hybridnej verzii, ktorá by mala neskôr obohatiť ponuku motorov. Mercedes ponúkne nový model v rôznych verziách. Rátať môžeme s pracovne orientovanou, ale aj luxusnou verziou so všetkým komfortom a vymoženosťami, ktoré poznáme z iných SUV modelov značky. **Sledujte predstavenie novej triedy X od Mercedes-Benzu naživo priamo tu:**
Pokračujte na ďalší príspevok »FOTOGALÉRIA

V Bratislave dnes odštartovala výroba nového Superbu, pozrite sa do zákulisia výroby závode VW Slovakia

  • Nový Superb Combi sa vyrába súčasne s VW Passat Combi, neskôr sa do programu produkcie pridá aj Superb vo verzii liftback.

     Závod Volkswagen Slovakia sa pre spustenie výroby dôležitých modelov výrazne modernizoval, investícia do projektu Beta+ obnáša stovky miliónov eur. V rámci prípravy na sériovú produkciu sa vyrobilo až do dvetisíc kusov nového Superbu Combi.
  • Nabitá ponuka

    Slovenský Mercedes prišiel s neodolateľnou ponukou. Do ceny elektromobilov zahrnul nabíjací kredit, poistenie, financovanie aj nabíjací set

  • Poistenie na 2 roky, flexibilný systém nabíjania Pro, kredit na nabíjanie, predĺženú záruku na 6 rokov alebo do 90 000 km a zvýhodnené financovanie sú teraz v cene každého avizovaného elektromobilu.

     Kredit na nabíjanie je až do 6000 eur! Ponuka platí pre vozidlá k priamemu odberu, aj pre vozidlá zadané do výroby, dodané do 31. 12. 2023.