Advertisement

Advertisement

Seat hľadá názov pre svoje nové SUV. Pomôcť môžete aj vy!

Návrh ale musí spĺňať niekoľko dôležitých podmienok.
Vydané  Text: 


Advertisement
O názve rozhodne široká verejnosť, no nie je to až také jednoduché. Každý nápad totiž musí spĺňať niekoľko dôležitých podmienok. Meno musí súvisieť s geografiou Španielska a zodpovedať hodnotám a vlastnostiam značky. Do úvahy treba vziať aj výslovnosť v rôznych jazykoch.


“Seat sa rozhodol vyzvať každého fanúšika značky, aby navrhol názov nového SUV, ktorý má tvoriť históriu,” uviedol generálny riaditeľ automobilky Luca de Meo. Zapojiť sa je jednoduché, stačí vyplniť potrebné údaje so súťažným návrhom na stránke automobilky –[www.seat.com/seekingname](http://www.seat.com/seekingname). Námety je možné posielať do 22. júna. Finálny návrh Seat predstaví v septembri počas frankfurtského autosalónu a víťaza na základe hlasovania verejnosti odhalí 15. októbra.
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Pokračujte na ďalší príspevok »KĽÚČOVÝ MODEL ZNAČKY

PRVÝ TEST KIA EV9: Výkonný luxus. Je však porovnávanie s BMW na mieste?

  • Na veľké SUV Kia EV9 sme čakali možno až príliš dlho, a tak vyburcovala naše očakávania. Prvé dva dni s modelom nám odhalili, či má EV9 právo považovať sa za vlajkovú loď značky.

     Na Slovensku sa predáva od 74 990 €, za čo dostanete verziu Earth 1st Edition RWD 99,8 kWh 149,5 kW. GT-Line 1st Edition ide potom od 82 990 €.  Zdá sa, že každé euro stojí za to.
  • FIREMNÉ AUTO

    Výhody veľkých teraz aj pre malých. Škoda vám dá flotilové zľavy či extra starostlivosť už pri kúpe jedného vozidla

  • Hovorí sa, že byť veľký má svoje výhody. V tomto prípade to znamená, že spoločnosť Škoda Auto Slovensko – líder vo fleetovom segmente – dokáže ponúknuť zvýhodnenú flotilovú ponuku pre firemných zákazníkov už pri kúpe jedného vozidla. To zahŕňa lepšie ceny, množstvo vozidiel ihneď skladom či ďalšie výhody vo financovaní a starostlivosti o vozidlo.