Fotogaléria: Mazda Furai a RX-8 facelift

Súťaž o all inclusive výlet na testovanie nového Seatu Leon Cupra ST sa dostala až na koniec. Víťaz je len jeden.

Zadanie bolo jednoduché – zaslanie fotografie s témou SEAT. A nemuselo ísť len o automobily. Chceli sme hlavne nápad, invenciu a odvahu. Práve tú sme si najviac cenili. Spomedzi mnohých sme si vybrali desať – podľa nás – najzaujímavejších fotografií vyjadrujúcich „podstatu“ myšlienky Toto je SEAT. Z desiatky tvorcov sme si chceli v druhom kole na Driving Academy vybrať toho najlepšieho vodiča schopného krotiť 280 koní dvojlitrového preplňovaného motora. Žiaľ, počasie nám neprialo. Snehová kalamita nám znemožnila malé šantenie.

Preto sme pristúpili k náhradnému, bohužiaľ, menej adrenalínovému riešeniu – jednoduchému hlasovaniu na Facebooku. Súťažiaci robili, čo vedeli a mohli, no víťaz môže byť len jeden. Stal sa ním Miroslav Kučera z Púchova. Vidíme sa spolu v Barcelone.

Pokračujte na ďalší príspevok »Oáza pre gurmánov už aj s novým ročníkom

  • Vyše 30 rokov na trhu a v súčasnosti jedno z najúspešnejších vinárstiev na Slovensku s množstvom domácich aj medzinárodných ocenení. Taká je bilancia rodinného vinárstva Matyšák.  Dnes sa môže navyše pýšiť aj úspešnou sieťou vlastných značkových predajní, kam práve v týchto dňoch prichádza aj nový ročník vín z ich prémiovej línie.