Konečne! Nový Karoq otestovali aj Šoko, Evelyn a Junior, nič lepšie dnes neuvidíte!

Vstavané fény, vzduchové vankúše otvorené za nanosekundu a testovanie v drsnej prírode prímestského charakteru. Tak testujú autá Šoko Tabaček, Junior a Evelyn.
Vydané Text: 

Juraj Šoko Tabaček testuje Škodu Karoq
Minulý týždeň sme písali o tom, že škodovka vymyslela vtipnú kampaň na SUV-čko Karoq. Využila známe osobnosti známe predovšetkým zo stand-upov a internetu, aby nové auto otestovali s vlastnými slovami zhodnotili.

Juraj Šoko Tabaček

Naposledy to bola Lujza Schrameková-Garajová, tentokrát sa stretávame s Jurajom Šokom Tabačekom, moderátorom Juniorom internetovou hviezdičkou Evelyn, Evou Kramerovou. Ak som predtým písal, že od Šoka očakávame test v kontexte skautingu, mýlil som sa. Šokova typická postava šušlavého sympaťáka sa týkala lesa iba čiastočne, veď posúďte:

Evelyn

Spoločne so Šokom svoj príspevok zverejnila aj Evelyn, pričom sa na Karoq pozrela z pohľadu blondínky. Páčia sa jej napríklad automatické stierače, ktoré z čelného skla odstránia všetky vajíčka od hejterov a vstavané fény, vďaka ktorým môže mať vietor vo vlasoch aj v stojacom aute.

Junior

Už ostáva iba moderátor Junior, ktorý Karoq hodnotí ako psíčkar. Ale, samozrejme, nie tak, ako by ste čakali. Milovník UPV (ultimátneho psíčkarskeho vozidla) tvrdí, že je Karoq v tejto jeho špeciálnej kategórii najlepší na svete.
Erik Stríž je motoristický novinár, redaktor denníka Autoviny.sk a redaktor časopisu auto motor a šport. Pripravuje témy, aktuality a testy automobilov. Zvýšenú pozornosť venuje legislatíve súvisiacej s dopravou a bezpečnosti.

Zaujíma vás riešenie dopravného problému alebo pre nás máte tip na článok? Napíšte na tip@motoristickynovinar.sk

Pokračujte na ďalší príspevok »LEGISLATÍVA

Namiesto 3,5 tony má byť nový štandard 1,8 tony. Na jazdu v SUV budete musieť spraviť nový vodičák B+, návrh je už na stole (aktualizované)

 • Nové opatrenia počítajú aj s prísnejším posudzovaním podľa veku vodičov – starší by boli kontrolovaní prísnejšie a do 21 rokov by ste za volant SUV ani nesadli.

   Návrh počíta aj s úpravou maximálnej rýchlosti v EÚ na 130 km/h 
 • ODPORÚČAME

  Už poznáte kartu Jazdí celé Slovensko? Získate s ňou poistenie celej posádky, zľavy na STK, v servisoch, reštauráciách i autoškolách

 • Iba za 25 € ročne získate mimoriadne výhody, ako sú úrazové poistenie vodiča a posádky či zľavy do 20% v autoservisoch.

   Zľavy platia u viac ako 50 zmluvných partnerov ÚAMK a po registrácii v systéme u viac ako 1500 partnerov svetovej siete MyWord. Významnou časťou projektu je humanitárna pomoc - činnosť Detskej dopravnej nadácie, ktorej cieľom je pomáhať sirotám pozostalých, ktorých rodič, alebo rodičia zahynuli pri dopravnej nehode.
 • AUTOPRIEMYSEL

  Nečakaný obrat: Británia odkladá zákaz benzínových a naftových áut po tom, čo automobilky investovali miliardy do vývoja elektromobilov

 • Veľká Británia pôvodne plánovala zakázať predaj nových áut so spaľovacími motormi už za sedem rokov, teraz tento termín posúva.

   Premiér Rishi Sunak (na foto) upresnil aj to, ako to bude s predajom áut po roku 2035. Reakcie značiek KIA, FORD, VW a TOYOTA.
 • AKTUALITY

  Mladí hackeri za dva dni navrhli moderný systém pre vjazd vozidiel do historického centra Bratislavy

 • Podľa mestskej časti Bratislava-Staré Mesto súčasný systém registrácie a povoľovania vjazdu vozidiel do historického centra mesta nevyhovuje.

   Rezort s Campus Cowork zorganizovali hackathon, na ktorom mali mladé talenty aj skúsení IT profesionáli príležitosť navrhnúť riešenia zlepšujúce každodenný život občanov Ministerstvo investícií medzi študentov a IT nadšencov rozdelilo 6 000 eur.
 • MOTORISTICKÝ ŠPORT

  Maco Racing mal vo francúzskom Circuit Paul Ricard druhú najrýchlejšiu Yamahu. Bilancia pretekov Endurance World Championship 2023

 • Slováci opäť ukázali, že napriek menším lokálnym pomerom vedia vďaka talentu a spolupráci ľudí v tíme konkurovať najlepším na svete.

   Vo Francúzsku pritom štartovali z 22. miesta zo 47 zúčastnených tímov z celého sveta.  Bilancia je 6. vo svojej kategórii, 8. celkovo a 3. v nezávislých tímoch.