Predaj

Prvoradá je spokojnosť našich zákazníkov, hovorí Erika Tanečková z TANEX TRNAVA, ktorý predáva aj SsangYong

 • Spoločnosť Tanex s. r. o. je tu s nami už vyše 30 rokov. Začala predajom ojazdených automobilov a časom sa vypracovala na obľúbeného predajcu a poskytovateľa širokého spektra služieb motoristom. Nedávno pribudla pod jej krídla aj značka SsangYong. To je skvelý námet na rozhovor s konateľkou spoločnosti, Erikou Tanečkovou.

   Odomkli sme celý článok z auto motor a šport č. 6/2024 
 • MAZDA AUTOGRAND: Ako sa podniká po 10 a 30 rokoch a ako získať zľavu 8-tisíc pri kúpe nového auta

 • Dnes sa podniká horšie ako pred 30 rokmi a elektromobily nepotrebujú servis. Vytrhnuté z kontextu pôsobia tieto konštatovania kuriózne, po prečítaní celých odpovedí však dobre porozumiete, čo nám ľudia z Mazda Autogrand chceli povedať. Trh sa mení, ale zodpovednosť v podnikaní pretrváva.

   Mazda Autogrand oslavuje 10. výročie a Autogrand ako taký 30. To je dosť dlhý čas na bilancovanie i skúmanie perspektív. Autogrand prevádzkuje predaj a autorizovaný servis vozidiel značiek Mazda a Toyota.
 • Pridrahé autá? Týmto značkám sa darilo skvele, pretože si udržali rozumné ceny. Skupina Renault tento rok predstaví 10 nových áut.

 • Skupina Renault je v súčasnosti tretím najväčším výrobcom automobilov v Európe vďaka trom vzájomne sa dopĺňajúcim značkám: Renault, Dacia a Alpine.

   Dacia Jogger HYBRID 140, ktorá sa predáva od januára 2023, predstavuje viac ako 25 % zákazníckych objednávok vozidiel Jogger. Rok 2024 bude bohatý: skupina uvedenie 10 nových modelov
 • Nové auto bez zbytočného čakania? Škoda má vozidlá okamžite k odberu so servisom na 5 rokov zadarmo a zvýhodnením až do 2300 €

 • V súčasnosti vie byť výber nového vozidla značne náročný. Nájsť výhodný pomer ceny, kvality a výbavy, a ešte aj model, na ktorý netreba dlho čakať je poriadne komplikovaná úloha.

   Najpopulárnejšia značka áut u nás však na túto výzvu reaguje a ponúka rozsiahlu ponuku vozidiel pripravených na okamžitý odber. Okrem rýchlej dostupnosti vynikajúcich modelov, ako sú Scala, Kamiq, Karoq a Fabia, zákazníci môžu očakávať niekoľko zaujímavých benefitov, vrátane cenového zvýhodnenia až do výšky 2300 eur a sady zimných kolies.