Motocykle

Zero FX: Elektrický motocykel do každého terénu

 • Záber elektrických motocyklov sa stále rozširuje. Od malých skútrov až po veľké cestné stroje na cestovanie. Niekde medzi tým sú aj terénne motocykle, ktoré sa neboja vyraziť na cesty. Medzi ne patrí aj Zero FX.

   Vysoké zdvihy, vysoká svetlá výška, kolesá pripravené do terénu. Zero FX jazdí na elektrinu, čiže úplne potichu. 
 • NA DVOCH K LAVIČKE / Indian Challenger na Záhorí

 • Opäť cestopis po Záhorí? Mohli by ste sa pýtať, čo nás tam tak láka. A naša odpoveď bude jasná. Je tam toľko atrakcií a zážitkov, že sa sem oplatí vracať. A pribúdajú ďalšie. Ako napríklad nová obria lavička pri Smrdákoch.

   Odomkli sme celý článok z auto motor a šport č. 9/2023 Aktivita realizovaná s finančnou podporou Ministerstva dopravy Slovenskej republiky.
 • Test Super SOCO TS Street Hunter: Štýlová alternatíva skútra do mesta za 55 eur mesačne je dosť dobrý deal

 • Elektrický motocykel TS Street Hunter je moderný, zároveň jednoduchý motocykel s vyváženými jazdnými vlastnosťami, ktorý je stvorený na každodenné jazdenie v meste.

   Elektrický pohon je silnou stránkou motocykla, pretože umožňuje lacnú a takmer bezúdržbovú prevádzku. Výkonovo však patrí k slabším. Na Slovensku sa predáva za 3700 eur, prípadne s financovaním za 55 eur mesačne.
 • Fotogaléria k testu Vmoto Super SOCO TS Street Hunter (2023)

 • Elektrický motocykel TS Street Hunter je moderný, zároveň jednoduchý motocykel s vyváženými jazdnými vlastnosťami a slabším výkonom, ktorý je stvorený na každodenné jazdenie.

   Elektrický pohon je silnou stránkou motocykla, pretože umožňuje lacnú a takmer bezúdržbovú prevádzku. Výkonovo však patrí k slabším. Na Slovensku sa predáva za 3700 eur, prípadne s financovaním za 55 eur mesačne.
 • Matias Baláž a Simon Végh v sobotu bodovali. Maco Racing Junior Team tak získal prvé dve miesta na majstrovstvách mládeže na PW50

 • V dňoch 4. a 5. augusta 2023 sa na najdlhšej motokárovej dráhe na Slovensku v Dlhej v blízkosti Trnavy konali Medzinárodné majstrovstvá a Majstrovstvá Slovenska + Slovenský pohár CPM kategórie mládež, ktorých sa zúčastnili aj Matias Baláž a Simon Végh z Maco Racing Junior Team. Obaja predviedli skvelé výkony a obsadili pre tím prvé dve miesta.