Advertisement

Advertisement

Kvíz: Spoznáte auto podľa detailu na fotke? (4. časť)

Náš najúspešnejší typ kvízu – spoznáte autá podľa detailu na fotke alebo zo siluety? Tentokrát sme pre vás pripravili o niečo ťažší variant testu, v ktorom budete hádať aj ročník výroby jedného modelu. Vyskúšajte sa zadarmo, bez reklamy a registrácie.
Vydané  Text: 


Advertisement
**NEZABUDNITE: Pod kvízom nájdete odkazy na ďalšie naše kvízy**

Silvestrovský kvíz: Top udalosti roku 2020 v auto-moto svete

Viete, s akým významným modelom chce skončiť Volkswagen alebo aká automobilky počas koronakrízy predala výrazne viac ako po iné roky?
Pokračujte na ďalší príspevok »KĽÚČOVÝ MODEL ZNAČKY

PRVÝ TEST KIA EV9: Výkonný luxus. Je však porovnávanie s BMW na mieste?

  • Na veľké SUV Kia EV9 sme čakali možno až príliš dlho, a tak vyburcovala naše očakávania. Prvé dva dni s modelom nám odhalili, či má EV9 právo považovať sa za vlajkovú loď značky.

     Na Slovensku sa predáva od 74 990 €, za čo dostanete verziu Earth 1st Edition RWD 99,8 kWh 149,5 kW. GT-Line 1st Edition ide potom od 82 990 €.  Zdá sa, že každé euro stojí za to.
  • FIREMNÉ AUTO

    Výhody veľkých teraz aj pre malých. Škoda vám dá flotilové zľavy či extra starostlivosť už pri kúpe jedného vozidla

  • Hovorí sa, že byť veľký má svoje výhody. V tomto prípade to znamená, že spoločnosť Škoda Auto Slovensko – líder vo fleetovom segmente – dokáže ponúknuť zvýhodnenú flotilovú ponuku pre firemných zákazníkov už pri kúpe jedného vozidla. To zahŕňa lepšie ceny, množstvo vozidiel ihneď skladom či ďalšie výhody vo financovaní a starostlivosti o vozidlo.