Silvestrovský kvíz: Top udalosti roku 2020 v auto-moto svete

Viete, s akým významným modelom chce skončiť Volkswagen alebo aká automobilky počas koronakrízy predala výrazne viac ako po iné roky?
Vydané Text: 

**NEZABUDNITE: Pod kvízom nájdete odkazy na ďalšie naše kvízy**

Víkendový kvíz: Poznáte slogany najznámejších automobiliek?

Každý si myslí, že keď číta a počuje slávny slogan, automaticky ho vie priradiť k automobilke. Lenže nie je to vôbec tak jednoduché a jednoznačné, o čom vás možno presvedčí náš víkendový kvíz.
Pokračujte na ďalší príspevok »FOTOGALÉRIA

V Bratislave dnes odštartovala výroba nového Superbu, pozrite sa do zákulisia výroby závode VW Slovakia

  • Nový Superb Combi sa vyrába súčasne s VW Passat Combi, neskôr sa do programu produkcie pridá aj Superb vo verzii liftback.

     Závod Volkswagen Slovakia sa pre spustenie výroby dôležitých modelov výrazne modernizoval, investícia do projektu Beta+ obnáša stovky miliónov eur. V rámci prípravy na sériovú produkciu sa vyrobilo až do dvetisíc kusov nového Superbu Combi.
  • Nabitá ponuka

    Slovenský Mercedes prišiel s neodolateľnou ponukou. Do ceny elektromobilov zahrnul nabíjací kredit, poistenie, financovanie aj nabíjací set

  • Poistenie na 2 roky, flexibilný systém nabíjania Pro, kredit na nabíjanie, predĺženú záruku na 6 rokov alebo do 90 000 km a zvýhodnené financovanie sú teraz v cene každého avizovaného elektromobilu.

     Kredit na nabíjanie je až do 6000 eur! Ponuka platí pre vozidlá k priamemu odberu, aj pre vozidlá zadané do výroby, dodané do 31. 12. 2023.